دانلود Tiny Miners – Idle Clicker 3.4.1 – بازی معدنچیان کوچک اندروید

انتشار: 7 فروردین 1397
ورژن: 3.4.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Tiny Miners – Idle Clicker 3.4.1 – بازی معدنچیان کوچک اندروید

Tiny Miners – Idle Clicker بازی سرگرم کننده و زیبا پر از ماجراجویی های زیبا در معدن می باشد که توسط استودیو Mindstorm Studios برای گوشی های اندروید طراحی و توسعه یافته است. در ابتدای بازی شما باید شهر به خصوص و کوچک کوتولو را بسازید و بعد کارهای اصلی خود که کندن معدن و جمع آوری جواهرات از معدن بی پایان و بزرگ می باشد. کار شما در بازی فقط ضربه زدن به صفحه نمایش گوشی است که داستان کیکر کوتوله را کامل کنید! ساختن شهر کوتوله خود، جمع آوری جواهرات و بدست آوردن پول، چالش خرگوش های اژدها، امکان ارتقاء دادن شهر و … از برخی چالش  ها و سرگرمی های بازی معدنچیان کوچک است!

بای عالی Tiny Miners – Idle Clicker دارای گیم پلی گاه به گاه بسیار جذاب و اعتیادآور است که کاربران را ساعت ها گرم خود می کند که شما در آن شاهد دنیایی شگفت انگیز با کاراکترهای کوتولو و جذاب خواهید بود!

ویژگی های بازی Tiny Miners – Idle Clicker

  • راه ساده برای رشد شهر خود
  • نحوه بازی آسان و سرگرم کننده (تنها با ضربه زدن بر روی صفحه نمایشگوشی)
  • ساختن شهر کوتوله خود  و جمع آوری پول، خرگوش اژدها، برای ار تقاء شهر خود به سطح بالا تر!
  • دارای گیم پلی جذاب و گاه به گاه اعتیادآور پر از ماجراهای جمع آوری پول!
  • سرمایه گذاری نقدی خود و برنامه ریزی کنید و با ارتقاء چند داستان برای پیشرفت کردن
  • بازی شگفت انگیز 3D با جهان جادویی با حقه های حریص و اژدها پت
  • پر از معدن چیان کوتوله بسیار جذاب
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.