دانلود Fishimo 1.0.2 – بازی ایرانی و ماهیگیری فیشیمو برای اندروید

انتشار: 6 فروردین 1397
ورژن: 1.0.2
دانلود Fishimo 1.0.2 – بازی ایرانی و ماهیگیری فیشیمو برای اندروید

Fishimo فیشیمو نام بازی ایرانی جدید و با طراحی منحصر به فرد در سبک بازی های ماهیگیری سرگرم کننده است که برای گوشی و تبلت های اندروید ساخته و طراحی شده است. این بازی شما را به وسط دریای بی پایان می برد که در عین ماهیگیر در آنجا می توانید موسیقی گوش بدید و آرامش ماهیگیر را با احساسی عالی تجربه کنید. همچنین در بازی شما شاهد یک بازی هیجان انگیز نیز خواهید بود! کوسه ها صیدها شما را می دزدن و شما نباید بهشون اجازه اینکار را بدید و برای صید ماهی های بیشتر تلاش کنید. البته شما می توانید به خرید کشتی و وسایل ماهیگیری خود را از طریق خرید کردن، ارتقاء بدید و شاهد ارتقاء سطح ماهیگیری خود باشید و مهارت ها را بالا ببرید.

برای جمع آوری پول در بازی شما باید ماهی هایی را که صید کردید به بازار فروش ماهی ببرید و در انجا با معماله های مختلف توسط خریداران بفروشید، اما باید آگاه باشید که ماهی را ارزان ندید. بازی فیشیمو دارای شخیصت های بسیاری است که در بازی با آن ها رفته رفته آشنا خواهید شد. همچنین بازی دارای طراحی فوق العاده ای میباشد که در آن شاهد تصاویر با کیفیت و گرافیکی زیبا به همراه یک گیم پلی سرگرم کننده، هیجان انگیز و عالی خواهید بود و از بازی کردن لذت می برید!

ویژگی های بازی Fishimo

  • داشتن گرافیک بسیار زیبا و با کیفیت
  • داشتن فروشگاه ماهیری برای به فروش رساندن ماهی ها صید شده
  • داشتن شخصیت های مختلف و جذاب با چهره های متفاوت
  • احساس کردن آرامش هنگام ماهیگیری با موسیقی های جذاب
  • طراحی مدرن بازی با گیم پلی عالی و سرگرمی تا هیجان
  • وجود کشتی های جذاب و مختلف
  • چالش های مانند کوسه های ماهی خورد
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.