دانلود BEST TRUCKER 3.49 – بازی بهترین راننده کامیون اندروید

انتشار: 4 فروردین 1397
ورژن: 3.49
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود BEST TRUCKER 3.49 – بازی بهترین راننده کامیون اندروید

BEST TRUCKER بازی طراحی شده مخصوص دوستداران بازی های رانندگی با کامیون و حمل وسایل می باشد که توسط استودیو بازی سازی POLOSKUN برای گوشی و تبلت های اندروید درمارکت گوگل منتشر شده است. در بازی شما باید ثابت کنید که یکی از بهترین های راننده های کامیون هستید که در همینه زمین به حمل و نقل بسیاری از موارد مختلف با ماشین های بزرگ از جمله کامیون خواهید پرداخت. با تحویل دادن کالاهای کوچک می توانید به خرید کالاهای بزرگ بپردازید و حتی برخی از موارد دیگر ار در بازی با به دست آوردن پول ارتقاء بدید. یکی از این موارد کامیون های بسیاری است که با طراحی متنوع در سبک ماشین های متفاوتی در بازی وجود دارند و شما می توانید آن ها را ارتقاء و حتی تغییر دهید تا تجربه جدیدی از ماشین ها را تجربه کنید!

با کسب تجربیات و مهارت های جدید می توانید به سطح های دشواری راه یابید و حمل و نقل خود را در آنجا با محیط متفاوت آغاز کنید. بازی دارای محیط های بیابانی، برفی، حنگلی و … است که هر کدام از آن ها دارای جذابیت و هیجان متفاوتی است. شما در بازی تنها با کامیون رانندگی نخواهید کرد، بلکه با ماشین هایی همچن سواری، تراکتور و بسیاری دیگر از اتومبیل های متنوع رانندگی خواهید کرد. اگر شما هم جزو دوستداران بازی های حمل و نقل کالاف وسایل و … با کامیون و دیگر ماشین ها هستید؟ پیشنهاد می کنیم این بازی زیبا را از دست ندید!

ویژگی های بازی BEST TRUCKER

  • وجود بسیاری از اتومبیل های سواری، سنگین، رانندگی و …
  • محیط های بسیار و جذاب از جمله جاده بیابان، جاده جنگل، زمستان و …
  • حمل کردن بسیاری موارد مختلف از جمله چوب، ماشین و کالا
  • داشتن آیتم های مانند تمام کردن بنزین، سرعت سنج و …
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.