دانلود Drive for Speed: Simulator 1.9 – بازی ماشین رانی رانندگی سرعت اندروید

انتشار: 7 فروردین 1397
ورژن: 1.9
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Drive for Speed: Simulator 1.9 – بازی ماشین رانی رانندگی سرعت اندروید

Drive for Speed: Simulator بازی ماشین سواری عالی با شبیه سازی متفاوت رانندگی و پرهیجان برای اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Play365 طراحی و مورد عرضه قرار گرفته است. ماشین خود را برای دور زنی در این شهر شلوغ آماده کنید! موانع زیادی وجود دارد که می توانید با رانندگی صحیح خود از آن ها به راحتی عبور کنید. مأموریت های مختلف در اطراف شهر را قبل از زمان اجرا کنید و سعی کنید به همان اندازه که می توانید پول جمع کنید. البته باید ماموریت ها را تکمیل کنید و بعد از آن ها در قبال کاری که انجام دادید پولی دریافت کنید که می توانید با استفاده از پول خود ماشین های جدید را باز کنید و با آن ها وارد این بازی شبیه سازی عالی شوید!

امکان سفارشی کردن و ارتقاء دادن اتومبیل ها وجود دارد که هرکدام را که خواستید می توانید قدرت آن را بالا ببرید و در بازی قدرت را احساس کنید! بازی Speed Simulator همچنین دارای حالت رانندگی آزاد است تا از شهر  خود هر چقدر خواستید رانندگی کنید و لذت ببرید. در بازی از بین 20 ماشین مختلف برای خرید و باز کردن قرار دارند هرکدام خواستید می توانید باز کنید و به سفارشی کردن موارد مختلف آن ها از جمله اسپویلر، لاستیک، رینگ، رنگ و موتور ارتقا بپردازید. بازی Drive for Speed: Simulator در ماکت گوگل توانسته با تعداد دانلود نزدیکه 50 میلیون که توسط کاربران اندروید دانلود شده است؛ امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Drive for Speed: Simulator

  • شبیه سازی رانندگی عالی با گرینه های کنترل آسان و ساده
  • وجود بیش از 20 ماشین برای بازی کردن و رانندگی پر سرعت
  • حالت ماموریت بازی برای انجام ماموریت های مختلف
  • حالت آزاد بازی برای رانندگی آزاد در هر جای شهر
  • امکان ارتقاء دادن قدرت متور اتومبیل برای سرعت گرفتن بالا
  • لوازم جانبی مختلف برای سفارشی کردن ماشین
  • 4 نوع مأموریت مختلف برای تکمیل کردن
  • لوازم جانبی مختلف برای سفارشی کردن ماشین
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.