دانلود The Lonely Hacker 6.5 – بازی شبیه سازی هکر تنها برای اندروید

انتشار: 28 خرداد 1398
ورژن: 6.5
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود The Lonely Hacker 6.5 – بازی شبیه سازی هکر تنها برای اندروید

The Lonely Hacker هکر تنها یک بازی سرگرم کننده با طراحی متفاوت و نسبتا خاصی می باشد که همانطور از نامش پیداست از سبک شبیه سازی در موبایل های اندرویدی برخوردار است. این بازی متفاوت به شما احساس هکر بودن را در یک شبیه سازی جذاب و مورد پسند می دهد که شما می توانید تجربه خاصی را برای خود فراهم نمایید. شما در بازی به عنوان یک هکر به هک نمودن بسیاری از موارد مختلف از جمله دستگاه ها خواهید پرداخت که رفته رفته چالش های سرگرم کننده و پرکار را شاهد خواهید بود. شما همچنین جزئیات دقیقی از اپلیکیشن ها را می توانید شاهد باشید. بازی The Lonely Hacker از هر لحاظ حرفه ای تعریف شده است که باعث انگیزه در هک نمودن های مجازی خواهد شد. بازی بیش از 100 هزار بار در پلی استوری گوگل توسط کاربران دریافت شده و امتیازی مناسبی که کسب کرده است!

برخی از ویژگی های بازی The Lonely Hacker

– بزرگ جهان باز با تمام کشورهای واقعی به سفر و هک هر دستگاه

– برنامه سخت افزاری واقعی جهت هک نمودن دیگر سیستم ها

– محدودیت نسبتا زمانی با تشخیص دقیق خطاها

– هک کردن دستگاها با شبیه سازی و تجربه واقعی از احساس هکر بودن

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.