دانلود Kebab World – Cooking Game 1.13.0 – بازی آشپزی کباب برای اندروید

انتشار: 1 خرداد 1398
ورژن: 1.13.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Kebab World – Cooking Game 1.13.0 – بازی آشپزی کباب برای اندروید

Kebab World – Cooking Game (جهان کباب) بازی زیبا و عالی برای دوستداران بازی های آشپزی و پشت و پز در گوشی و تبلت های اندروید می باشد که طراحی و منتشر یافته در مارکت اندرویدی گوگل توسط استودیو بازی سازی Hammurabi Games است. یک سفر خوشمزه در سراسر ترکیه داشته باشید! از طریق کشف حماسی غذاهای سنتی ترکیه، مهارت های آشپزی خود را توسعه دهید. آنچه مشتریان از شما توقع دارند را خوشحال کنید تا پول بیشتری کسب نمایید. یاد بگیرید چگونه از دستور العمل سنتی برای پخت پز استفاده کنید تا بتوانید کباب شیش، ساکارم مرغ و دیگر غذاها را با موارد اولیه مختلف به وجود آورید و به مهارت های جدید و مختلفی در زمینه آشپزی پیدا کنید!

240 مرحله به همراه 6 مکان در ترکیه وجود دارد تا شما آنها را کشف کنید و خود را در تمام عرصه مراحل به یک آشپر استاد تبدیل شوید که این را باید از طریق رضایت مشریان در غذاها ثابت کنید. غذاهای مختلف از جمله غذاهای دریایی نیز برای پخت و پز در بازی پردازش شده است که می توانید آن را پخت و پز کنید. هر چقدر تلاش کنید، می توانید کسب کار خود را توسعه دهید و از طریق کسب پول بیشتر به ارتقاء دادن بسیاری از موارد مربوط به آپشزی از جمله تجهیزات و غذاها بپردازید. بازی Kebab World – Cooking Game در مارکت گوگل بیش از یک میلیون بار دریافت و نصب شده است و از این توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را به نام خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Kebab World – Cooking Game

– بسیاری از مهارت های قابل ارتقاء

– تهیه چالش در پخت و پز غذای مختلف

– بسیاری از سطوح بیش از 200 مرحله در 6 مکان مختلف

– تلاش برای باز کردن غذاهای جدید از جمله سنتی و دریایی و …

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.