دانلود Happy Ranch 1.16.11 – بازی مزرعه داری و کشاورزی اندروید

انتشار: 8 خرداد 1398
ورژن: 1.16.11
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Happy Ranch 1.16.11 – بازی مزرعه داری و کشاورزی اندروید

Happy Ranch بازی دیگر در سبک مزرعه داری برای موبایل های اندرویدی است و ویژگی ها و امکانات خاص خودش برخوردار بوده که بدون شک جذابیت و هیجان متفاوت را به ارمغان می آورد. در مزرعه مبارک نیز همانند دیگر بازیها به کارهای مشابه از جمله، برداشت محصول، تولید و تجارت کالا، بازدید از مزرعه دوستان خود، مراقبت از حیوانات ناز و بیشتر کارها خواهید پرداخت و هیجان بازی را با لدت بالا دریافت خواهید نمود. ساخت مزرعه شگفت انگیز و کار کردن و برداشت محصولات تازه و تولید محصولات حتی مراقبت از حیوانات ناز به همراه انواع غذاها و دسرها را با دوستان خود برای تجارت و کالاها. کیفیت طراحی شگفت انگیز و زیبا از مکان های مختلف در بازی حالت و تجربه طبیعی را به ارمغان می آورند که نشان دهنده ای جذاییت فوق العاده برای جذب کاربران می باشد. بازی Happy Ranch در پلی استوری گوگل توانسته امتیاز عالی به همراه میلیون ها دانلود را به خود اختصاص دهد و آمار قابل قبولی را دریافت کنید. نسخه مود شده Happy Ranch به همراه نسخه اورجینال بازی در ادامه مطلب با لینک مستقیم دانلود کنید.

ویژگی های بازی Happy Ranch

– ساخت مزرعه شگفت انگیز و کار کردن در آنجا

– برداشت محصولات تازه و تولید محصولات

– مراقبت از حیوانات ناز و مختلف

– انواع غذاها و دسرها را با دوستان خود

– تجارت و کالاها با دوستان، همسایگان

– استفاده از تم های منحصر به فرد و اقلام را به پرورش فوق العاده ویژه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.