دانلود City Island 3 – Building Sim 3.0.2 – بازی جزیره شهر 3 اندروید

انتشار: 19 اردیبهشت 1398
ورژن: 3.0.2
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود City Island 3 – Building Sim 3.0.2 – بازی جزیره شهر 3 اندروید

City Island 3 – Building Sim یکی از بازی های جذاب و فوق العاده شهر سازی برای گوشی های اندروید است. شما می توانید در بازی ساخت و ساز شهری خود را در یک جزیره نسبتا بزرگ شروع کنید که برای این کار به ایجاد ساختمان های جدید، ساخت مناظر گردشگری، خانه های زیبا و … خواهید پرداخت که هدف از همه اینکارها گسترش و زیبا کردن جزیره شهر می باشد. شهروندان خود را با دکوراسیون های هرموس زیبا تسخیر کنید، سواحل دزدان دریایی را بدست آورید و شغل های جدید ایجاد نمایید تا بتوانید از شهروندان شاد خود پول و طلا کسب کنید و در راه گسترش شهر استفاده نمایید.

افرادی که در شهر شما هستند، مأموریت و بازخوردی در مورد چگونگی عملکرد شما خواهند داشت!  علاوه بر این می توانید شهر روستای خود را با قرار دادن مسیرهای پیاده روی، رودخانه ها، راه آهن با قطار، حمل و نقل، پارک ها و صدها مورد سرگرمی دیگر زیبا طراحی کنید. در کل شما در بازی می توانید با ساخت و تزئین جزایر زیبای مجمع الجزایر خود، آن هم با بیش از 150 موارد منحصر به فرد، خلاقیت خود را به نمایش بگذارید و از تماشای آن ها لذت ببرید! بازی City Island 3 – Building Sim در مارکت گوگل پلی نزدیک به 10 میلیون بار دریافت شده و امتیاز 4.3 از 5.0 را کسب نموده است.

برخی از ویژگی های بازی City Island 3 – Building Sim

– طراحی شده گرافیک با کیفیت بالا و جذاب

– پشتیبانی از قرص از گوشی های هوشنمند همراه

– امکان ارتقاء ساختمان های شهر خود و زیباتر کردن آن

– ساخت و تزئین جزایر زیبا خود را با بیش از 150 موارد منحصر به فرد و عالی!

– گسترش شهر خود برای ایجاد اتاق و ساخت ساختمان های بیشتر جهت زیبا سازی

– گیم پلی بصری با وظایف چالش برانگیز به همراه دریافت پاداش و دستاوردهای

– لذت بردن از ماموریت های سرگرم کننده برای کمک به ایجاد بهشت ​​مجازی!

– جذب شهروندان از طریق پارک ها، درختان، راه آهن با قطار، قایق و …

– جمع آوری سود از ساختمان های تجاری خود

– باز کردن حمل و نقل به جزایر جدید و دیگر

– جمع آوری ده ها تن از پاداش در حال بازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.