دانلود Chef Rescue 2.9.3 – بازی نجات آشپز برای اندروید

انتشار: 30 تیر 1397
ورژن: 2.9.3
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Chef Rescue 2.9.3 – بازی نجات آشپز برای اندروید

Chef Rescue – Cooking & Restaurant Management Game بازی با جذابیت بالا از فراهم سازی تجربه آشپزی در موبایل و تبلت های اندروید می باشد که ساخته و منتشر یافته از سوی استودیو بازی سازی Tapps Games است. کشف استعداد آشپزی با دنیای از مهارت های پخت و پز غذاهای مختلف می باشد که شما را به چالش های آشپزی وارد می کند. هر آشپز به اندازه شما برخودار استعداد نیست، به همین دلیل آنها نیاز به یک آشپز قهرمان دارند تا رستوران ها را نبینند. سریع بودن اولویت اول دارد و باعث خواهد شد که شما زودتر به سطح های سطح های بعد با غذاهای جدید دست یابید که موارد قابل ارتقاء نیز در بازی وجود دارد و از طریق چالش می توانید به خیلی از موارد جدید از جمله رستوران ها دسترسی یابید.

یک قهرمان آشپز واقعی باشید و مهارت های مدیریت زمان و آشپزی خود را به آشپز همکار نیز بدهید تا بتوانید پس از صرفه جویی در کسب و کار خود، مشغول به جمع آوری بسیاری از رستوران ها و غذاهای جدید باشید. بیش از 500 سطوح عالی و آشپزی برای مدیریت آشپزخانه نجات دهنده ، وجود دارد که هر کدام از سطح ها سرگرمی عالی را به وجود می آورند. اگر شما نیز از طرفداراتن بازی های آشپزی هستید؟ بازی Chef Rescue می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای کاربران باشد که در مارکت گوگل پلی نیز توانسته خودی از خود نشون دهد و امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار دانلود کسب کند!

ویژگی های بازی Chef Rescue

– بیش از 600 سطح آشپزی عالی و سرگرم کننده

– وجود بلسیاری از رستوران های مختلف و بزرگ برای جمع آوری

– امکان ارتقاء دادن آشپزخانه خود از لحاظ مختلف برای پیشرفت

– تلاش برای سریع بودن در مدیریت زمان و دادن زمان خود به دیگر آشپزهای همکار

– دستورهای آشپزی بسیار سخت و عالی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.