دانلود Amazing Taxi Sim 2017 V3 4.2 – بازی تاکسی رانی شگفت انگیز اندروید

انتشار: 28 تیر 1397
ورژن: 4.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Amazing Taxi Sim 2017 V3 4.2 – بازی تاکسی رانی شگفت انگیز اندروید

Amazing Taxi Sim 2017 V3 یک بازی شبیه سازی تاکسی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که از شبیه سازی با کیفیتی نسبت به دیگر بازی های هم سبک برخوردار است. رانندگی با تاکسی را دوست دارید؟ همین حالا مسافر کسی را شروع کنید و از مسافربری خود در مناطق شهری با ماشین تاکسی لذت ببرید. این بازی متفاوت از بازی های کلاسیک معمولی، با گرافیک با کیفیت بالا و فیزیک نزدیک به واقعیت، ما تضمین تجربه خودرو به پایان به شما و دیگر کاربران اندرویدیم می باشد! مسافران را در سر راه بردارید و به مقصد دلخواهشان برسانید هر چقدر با کیفیت رانندگی کنید ، بیشتر نیز پول و سکه دریافت خواهید کر که در بسیاری از زمینه ها کاربرد بالایی دارد.

می توانید رفته رفته امکانات جدید را به بازی از جمله ماشین تاکسی خود اضافه کنید و یا از طریق استفاده سکه ها و پول به ماشین های جدید و بهتری دسترسی داشته باشید و آن ها را برای بازی کردن باز کنید. بازی نقشه دقیق دارد که در مسافر بری به شما بسیار کمک می کند که در آن شاهد مأموریت های غیر معمول با ماموریت های چالشی خواهید بود که علاوه بر جذابیت و پول نسبتا بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. بازی Amazing Taxi Sim 2017 V3 از گرافیک واقع گرایانه و بسیار عالی نسبت به حجم خود برخوردار است که حتی در بازی زاویه دوربین های مختلف را از جمله کابین راننده ، زاویه بیرونی و … فراهم می کتند تا کاربران به دلخواه هرکدام را که خواستند انتخاب کنند!

ویژگی های بازی Amazing Taxi Sim 2017 V3

– امکان تنظیم سیستم

– گرافیک فوق العاده واقع گرایانه بازی

– دارا بودن نقشه های دقیق

– وجود مأموریت های ویژه و چالشی

– فیزیک ماشین واقعی و عالی

– مشتریان نامحدود بزرای مسافر کشی

– بسیاری از انواع ماشین های عالی

– صداگذاری زیبا با صدای موتور واقعی

– مدیران آنلاین دستاوردها

– امکان هدایت ماشین به چند نوع از جمله شیب فرمان

– دوربین های مختلف از زاویه های متفاوت

– بروزرسانی منظم برای حل مشکلات و ایرادات هر نسخه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.