دانلود My Town : Museum – History & Science for Kids 1.12 – بازی شهر من : موزه برای اندروید

انتشار: 29 فروردین 1400
ورژن: 1.12
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود My Town : Museum – History & Science for Kids 1.12 – بازی شهر من : موزه برای اندروید

My Town : Museum – History & Science for Kids NEW موزه – تاریخ و علوم برای کودکان جدید موزه جدید در شهر با ساعت های بی شماری از محتوای سرگرم کننده در مورد تاریخ و علم را برای یادگیری ارائه می دهد که به نوعی تفریح در آن پایان نمی یابد. My Town : Museum یک گیم پلی عالی از موارد سرگرم کننده می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی My Town Games Ltd برای موبایل و تبلت های اندروید است. در بازی سوار تاکسی شوید و برای برداشتن بلیط خود جلوی میز جلو بایستید تا بتوانید از 5 نمایشگاه در مورد تاریخ و علم بازدید کنید. ساعت های بی شماری از یادگیری بازیگوشانه و ماجراهای آموزشی شاهد خواهید بود که هر بخش موزه ای تجربه ها و داستان های منحصر به فردی را برای کاوش ارائه می دهد.

در بازی My Town : Museum شما می توانید مومیایی مصر باستان را بیدار کنید ، برای فسیل های دایناسورهای دوران ماقبل تاریخ حفاری نمایید. یک اسب سوار شوید و در مسابقات قرون وسطایی ژوستینگ پیروز شوید یا در سفینه فضایی خود، اکتشافات فضایی را شروع کنید. این بازی گیم پلی عالی را برای بازی کردن مهیا می کند که ترکیبی از تفریح ​​و آموزش یادگیری است. در هر نمایشگاه چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد! بچه ها می توانند با کنار هم قرار دادن معماها در نمایشگاه هنرهای ما ، در مورد سیستم خورشیدی در نمایشگاه Space بیاموزند یا روی مهارت های شناختی خود کار کنند.  آخرین و جدیدترین نسخه از بازی در نسخه رایگان با نام My Town : Museum – History & Science for Kids در مارکت گوگل مورد انتشار قرار گرفته است . آخرین ورژن از بازی در ادامه مطلب با لینک مستقیم قابل دانلود می باشد.

ویژگی های بازی My Town : Museum – History & Science for Kids

  • حالت ذخیره کردن بازی: می توانید از بازی خارج شوید یا آن را خاموش کنید و دفعه بعد که آن را روشن کردید ، بدون از دست دادن پیشرفت ، همان ماجرا را ادامه دهید.
  • 14 شخصیت برای بازی با پادشاهان ، ملکه ها ، مومیایی ها ، شوالیه ها و حتی یک انسان غاری!
  • وجود پنج نمایشگاه برای کشف با انبوهی از مطالب آموزشی در مورد تاریخ و علمی با طراحی مخصوص کودکان
  • کسب اطلاعات عالی در موارد مختلف و تاریخی
  • دارا بودن چند نوع عملکرد لمسی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.