دانلود Police Motorbike Simulator 3D 1.14 – بازی موتور سواری پلیس 3D اندروید

انتشار: 11 فروردین 1400
ورژن: 1.14
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Police Motorbike Simulator 3D 1.14 – بازی موتور سواری پلیس 3D اندروید

Police Motorbike Simulator 3D شبیه سازی موتورسکلیت جدیدترین بازی شبیه ساز رانندگی با موتور پلیس برای موبایل های اندرویدی می باشد. شما در بازی می توانید پا به خیابان های بگذارید و به عنوان پلبیس راهنمایی رانندگی خودرا با موتور به چالش بکشید و در سرگرمی بازی غرق شوید. این بازی زیبا به شما یک تجربه عالی و نتیجه نزدیک به واقعی را ارائه می دهد رو با فیزیک واقع گرایانه به جذابیت عالی دست یابید. انواع حقه ها ، مانع ها و حرکات دوچرخه را در سراسر شهر بزرگ باز انجام دهید. وجود انواع حقه ها ، مانع ها و حرکات موتور سواری را شاهد خواهید بود.

بازی Police Motorbike Simulator 3D از امکانات عالی برخوردار است که موتور سواری واقع گرایانه را به کاربران ارائه می دهد. هنگامی که آژیر خود را روشن می کنید و رانندگان ترافیک را زیر پا می گذارید. وجود موتورهای مختلف و چالش های پلیسی یا حتی ماموریت های عالی که هر کدام از آن ها جذابیت خاص خودشان را دارا هستند. آخرین و جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم در ادامه مطلب قرار گرفته است که فعلا نسخه مود و بی نهایت آن عرضه نشده است.

ویژگی های بازی Police Motorbike Simulator 3D

  • وجود چالش ها و ماموریت های پلیسی
  • گرافیک واقع گرایانه و عالی موتورسواری
  • وجود موتورهای مختلف و عالی برای باز کردن
  • طراحی شده با خیابان های پر ترافیک شهری
  • امکان و قابلیت زدن آژیر پلیس
  • انواع حقه و مانع های مختلف در بازی
  • برخوردار از محیط های عالی و مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.