دانلود My Town : Beach Picnic 1.02 – بازی شهر من: پیک نیک ساحلی اندروید

انتشار: 25 فروردین 1400
ورژن: 1.02
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود My Town : Beach Picnic 1.02 – بازی شهر من: پیک نیک ساحلی اندروید

My Town : Beach Picnic شهر من: پیک نیک ساحلی یک بازی عالی و جذاب برای موبایل و اندروید است که طراحی و عرضه شده توسط استودیو بازی سازی My Town Games Ltd می باشد. وقتی وقت خود را صرف ساختن قلعه های ماسه ای و انتخاب خوشمزه ترین غذا (بستنی) برای پیک نیک کنید، وقت آن است که به فروشگاه بروید و وسایل غواصی را امتحان نمایید تا جهان زیر آب را نیز کشف کرده باشید. بازی دارای آموزش کمی زیست محیطی است که هرچه زباله های بیشتری را از ساحل بردارید ، ماهی های بیشتری را در زیر آب خواهید دید! همچین شما قادر خواهید به بازی های جذاب صاحلی با دوستان خود بپردازید.

بازی My Town : Beach Picnic از ویژگی های عالی برخوردار است که می توانید شما را ساعت در ساحل زیبا سرگرم کند و تجربه عالی را از سفر به دریا بدهد. شما هم چنین می توانید گنج پنها در دریا را پیدا کنید و موارد قابل ارتقاء را افزایش دهید.  در بازی شما شاهد بیش از 6 مکان برای کاوش خواهید بود که بخشی از ای مکان ها متعلق به آب و غیر آبی می باشند. حتی بیش از 200 مورد از موارد جذاب برای تعامل وجود دارد که می تواند ساعت ها شما را سرگم کنند و رفته رفته با شخصیت های جدید آشنا شوید.

امکانات و ویژگی های بازی My Town : Beach Picnic

  • وجود بیش از 5 مکان برای کاوش ، هم در آب و هم در خارج
  • شخصیت های جدید برای بازی کردن
  • بیش از 200 مورد برای تعامل
  • گروه سن توصیه شده
  • کاوش در زیر دریا و در ساحل
  • آرامش در اسکله ماهیگیری
  • گرافیک با کیفیت و جذاب
  • گیم پلی سرگرم کننده و عالی برای بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.