دانلود University Empire Tycoon 1.0.1 – بازی سرمایه دار دانشگاه اندروید

انتشار: 12 فروردین 1400
ورژن: 1.0.1
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود University Empire Tycoon 1.0.1 – بازی سرمایه دار دانشگاه اندروید

آیا شما قادر به مدیریت یک دانشگاه کامل و تبدیل شدن به بهترین رئیس دانشگاه خواهید بود؟ مهار تجارت را در دست بگیرید و با ساختن دانشگاهی ثروتمند شوید! University Empire Tycoon – Idle Management Game یک بازی عالی و کم حجم از سوسی استودیو بازی سازی Codigames برای اندروید است و قبل از این بازی هایی همچن Prison Empire Tycoon و Lords & Castles را در وبسایت قرار داده ایم.  یک محفظه کوچک را شروع کنید و سخت کار نمایید تا شهرت شما بیشتر شود. هر جزئیات را بهبود بخشید و زمینه های جدیدی ایجاد کنید تا تجارت متوسط ​​خود را به یک موسسه آموزشی تبدیل کنید و با دانشگاه های دیگر رقابت کنید!

با نیازهای کارمندان و دانشجویان مقابله کنید و تصمیمات مناسبی را برای گسترش موفقیت آمیز تجارت خود بگیرید. کلاسها را سفارشی نمایید و حتی بخش مدیریت را بهبود بخشید تا بهترین امکانات را از لحاظ های مختلف به دانشجویان ارائه دهید. همچنین می توانید بهترین سخنرانان را استخدام نمایید و هر انتخابی که داشته باشید در استراتژی رشد شما تأثیر خواهد داشت! بازی University Empire Tycoon از ویژگی های عالی برخوردار می باشد که می توان به گرافیک و گیم پلی زیبای آن اشاره نمود. همچنین توانسته امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را در پلی استوری گوگل با نزدیک به یک میلیون بار دانلود و نصب از سراسر جهان به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی University Empire Tycoon

  • گسترش دادن كمپوس های خود
  • اضافه کردن مناطق جدیدی را به محل دانشگاه خود از جمله سالن ورزش، سالن استاد ها و
  • ایجاد ساختمان های مختلف در راستای متفاوت
  • برطرف کردن نیازهای دانشجویان و جلب دانشجویان بیشتر در جهت شهریه های زیاد
  • مدیریت کارکنان خود و هزینه های خو
  • استخدام افراد و کارکنان جدید
  • شرکت در مسابقات آنلاین
  • گرافیک با کیفیت بازی
  • گیم پلی کلیکی بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.