دانلود Cooking Madness 1.1.2 – بازی آرکید جنون آشپزی (پخت و پز) اندروید

انتشار: 28 اسفند 1396
ورژن: 1.1.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Cooking Madness 1.1.2 – بازی آرکید جنون آشپزی (پخت و پز) اندروید

Cooking Madness – A Chef’s Restaurant Games یک بازی آشپزی فوق العاده و بسیار سرگرم کننده مخصوص دوستداران بازی های آشپزی اندروید می باشد. مدیریت کردن دقیق زمان، تهیه سریع غذای سفارش داده شده، پخت و پز دیوانه وارد  و حرفه ای و … از برخی کارهای مهمی است که در بازی باید حتما آن ها را تکمیل کنید و انجام دهید تا به یک آشپز فوق ماهر تبدیل شوید. مشتریان از گرسنگی به رستوران شما پناه آورده اند، آن ها را با غذاهای مورد علاقه شان که سفارش می دن، سیر کنید و رضایت کامل را جذب نمایید تا پیشرفت فوق العاده داشته باشید.

آشپزی در ابتدای بازی شاید آسان و سرگرم کننده باشد، ولی بعد از مدتی شاهد سطح های چالش انگیز خواهید بود که باید سفارش تمام مشتریان به موقع آماده کنید. هر مشتری غذای متفاوتی را نسبت به دیگر مشتریان سفارش می دهد، اینجاست که بازی بسیار سخت شده و شما را دچار چالش می کند. پخت و پز غذاهای مختلف از جله دریایی، خانگی، کلاسیک و … بدون شک برای شما جذاب خواهد بود و می توانید شما را ساعت ها سرگرم کند. شما با جمع آوری کارت های کلیدی کافی می توانی از طریق آن رستوران و سبک آشپزی خود را ارتقاء بدبد و غذاهای جدید را آشپزی! بازی Cooking Madness در گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را به نام خود ثبت کند!

ویژگی های بازی Cooking Madness

  • سفر  کردن و کشف رستوران های مختلف و جذاب
  • دریافت و کسب نکات بزرگ  از مهارت های آشپزی
  • باز کردن رستوران های جدید با جمع آوری کارت کلید های کافی
  • امکان ارتقاء دادن آشپزخانه خود به سطح بالاتر
  • وجود بسیاری از سطوح سرگرم کننده از جنون آشپزی
  • داشتن مأموریت های خاص و دستاوردهای ویژه
  • وجود انواع بسیاری از غذاهای خوشمزه و مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.