دانلود Euro Truck Driver 2018 1.6.0 – رانندگی کامیون برای اندروید

انتشار: 24 تیر 1397
ورژن: 1.6.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Euro Truck Driver 2018 1.6.0 – رانندگی کامیون برای اندروید

Euro Truck Driver 2018 یکی از بازی های رانندگی کامیون و ماشین سنگین برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که طراحی شده از سوی استودیو بازی سازی Ovidiu Pop است. این بازی به نوعی بهترین بازی شبیه سازی می باشد که به شما اجازه می دهد تا از رانندگی کامیون واقعی نهایت لذت را ببرید. شما همچننی می توانید از تجربه عالی حمل و نقل با ماشین های سنگن و بزرگ نیز لذت ببرید که شما را در شرایط یک راننده و ماموریت سفارشی بالا قرار می دهد که سناریوهای واقعی حمل و نقل را دارا است. این بازی یورو کامیون شبیه ساز دارای بسیاری از مارک های کامیون، با صداهای موتور واقعی و داخلی های دقیق می باشد! رانندگی در سراسر اروپا، حمل و نقل از یک شهر به شهر دیگری، کشف نقشه شگفت انگیز جهان و … را شبیه سازی می کند!

تبدیل شدن به یک راننده کامیون حرفه ای هدف اصلی از رانندگان است که کمی نیز مشکل است ، چون همانطور نیز که شما خودتون می دانید ، مدیریت کامیون های سنگین بسیار سخت است و هر راننده حرفه ای دچار مشکل می کند. این بازی نیز بخاطر داشتن شبیه سازی دقیق و عالی رانندگی چالش و لذت بخشی را فراهم میکند که می تواند هر کاربری را ساعت ها به رانندگی تبدیل کند. بازی Euro Truck Driver 2018 طراحی شده با قابلیت و ویژگی های عالی است که از این رو می توان به داشتن قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین و چند نفره اشاره نمود که هیجان انگیز است. همچنین گرافیک نسل بعدی، ویژگی های عالی و سناریوهای واقعی … از دیگر ویژگی ها و امکانات بازی به حساب می آیند!

ویژگی های بازی Euro Truck Driver 2018

– وجود مارک های یورو کامیون مختلف

– وجود نقشه های بزرگ برای سفر به کل اروپا

– کویر، برف، کوه و شهرهای  مختلف اروپایی

– داشتن کنترل های واقع گرایانه  با فرمان شیب، دکمه یا چرخ فرمان مجازی

– فراهم سازی گیربکس دستی با H-Shifter و کلاچ

– تعداد زیادی تریلر برای حمل و نقل

– حالت چند نفره و حالت شغلی آنلاین

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.