دانلود Taichi Panda 3: Dragon Hunter 1.1.2 – بازی پاندا تایچی: شکارچی اژدها اندروید

انتشار: 29 مهر 1396
ورژن: 1.1.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Taichi Panda 3: Dragon Hunter 1.1.2 – بازی پاندا تایچی: شکارچی اژدها اندروید

Taichi Panda 3: Dragon Hunter – پاندا تایچی: شکارچی اژدها یک بازی جدید و عالی با جذابیت زیبا برای سیستم عامل های موبایل (آی او اس و اندروید) می باشد که در مارکت اندرویدی گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است که تصمیم گرفتیم آن را در این مطلب برای کاربران گرامی سایت میلاد دانلود قرار دهیم! داستان بازی مربوط به دو ازدها می باشد که قبل از اینکه جهان با استادان تاچی پر شود، دو اژدها از خورشید و ماه وجود داشت. با هم زندگی می کردن و در طول سال ها هماهنگی داشتند تا غرور به تاریکی برسد. در بازی اول باید شما جناحیت خود را انتخاب کنید و بعد بع عرصه وارد شوید تا مهارت های خود را توسعه دهید و فرماندهی یک ناوگان مونتاژ برای کنترل کامل زمین و آسمان را بر عهده بگیرید که دارای چالش های نبرد بسیاری می باشد!

بازی Taichi Panda 3 یک ماجراجویی فانتزی با گرافیک بالا و داستان هیجان حماسی را برای گوشی های به وجود آورده است که می توانید با نصب و بازی شاهد تصاویر گرافیکی در سطح عالی باشید که در آن بازیکنان به یک دنیای وسیع 3D تبدیل شده اند! در نظر داشته باشید که این بازی کاملا آنلاین می باشد و برای اجرای کامل نیاز به اتضال دائمی اینترنت دارد که دارای ویژگی نبرد و جنگ در زمان واقعی به صورت چند نفره با بازیکنان دیگر از سراسر جهان است.

ویژگی های بازی Taichi Panda 3: Dragon Hunter

  • محصول گل سرسبد 2017 بازی Snail، استودیو که Taichi Panda را به ارمغان آورد
  • شکار برای اژدها در شرق متضاد چشم انداز فانتزی غرب است
  • به یکی از دو اردوگاه رقیب بپیوندید، هر کدام با ترکیب شخصیت های منحصر به فرد
  • کاوش نقشه یکپارچه عظیم با موجودات عجیب و غریب، مناظر نفس و رویدادهای تصادفی بدون بار بار
  • لذت بردن از تصاویر برش لبه، از جمله نور، اثرات ذرات، و نقشه برداری عادی
  • ضربه محکم و ناگهانی زرق و برق دار و کریستال شفاف اقدامات فریم با ما در بازی تابع عکس
  • کاوش هر قسمت از نقشه کاملا تعاملی، از جمله پشت بام ها، کاخ ها، جنگل ها، و همه جا در میان.
  • جمع آوری تعدادی از مانت های قدرتمند برای جنگ های کشور و هوا
  • در کارفرمایان جهانی در PvP چند نفره بازی کنید
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.