دانلود Hunters League 1.2.0 – بازی نقش آفرینی لیگ شکارچیان اندروید

انتشار: 2 مهر 1396
ورژن: 1.20
سیستم مورد نیاز: 4.1
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Hunters League 1.2.0 – بازی نقش آفرینی لیگ شکارچیان اندروید

Hunters League : The story of weapon masters یک بازی جذاب و عالی در سبک نقش آفرینی برای پلتفرم موبایل اندروید می باشد که به ترجمه فارسی می شود (لیگ شکارچیان). ماجراجویی و چالش برای هدایت تیم شکارچی خود، برای بهترین شدن! تلاش کنید و قدرت بگیرید تا به یک شکارچی هیولای حرفه ای تبدیل شوید تا بتوانید خود را در مقابل بهترین ها قرار دهید. در بازی شما می توانید با شرکت در مسابقات جهانی، هیولاها را شکار کنید و خود را برنده بازی نامید که از این فرصت برای بالا بردن و افزایش قدرت خود نیز می توانید بهره ببرید! وجود سلاح های جذابتر از جمله 27 سلاح مختلف که هر کدا از آن ها به نوعی توانای های خاصی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید شکارهای خود را به صورت آسان به اتمام برسانید!

Hunters League یک بازی کم حجم با کیفیت گرافیک بالا 3D می باشد که طراحی شده با سبک بازی به خصوص نقش آفرینی با اقدام PRG می باشد! شما می توانید بازی از شرکت در مسابقات زمان واقعی PvP لذت ببرید که روز به روز خود را در چالش های قویتری خواهید دید!

ویژگی های بازی Hunters League

  • رهبری بهترین تیم شکارچیان هیولاها با چالش های فراوان!
  • شکار هیولا های قدرتمند، از جمله هیولا های مورد علاقه و برنده شدن در مسابقات
  • وجود 73 سلاح های مختلف با ویژگی های متفاوت
  • اقدام به تکمیل کردن ماموریت های مختلف بازی
  • کنترل کردن تیم خود با حرکت ساده بدو نیاز به انجام عملیات بسیار
  • شرکت در مسابقات برابر بازیکنان جهانی در زمان واقعی PvP
  • کیفیت گرافیک جذاب و بالا 3D با سبک بازی نقش آفرینی (آر پی جی)
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.