دانلود KING’S KNIGHT 2.1.2 – بازی نقش آفرینی شوالیه پادشاهان اندروید

انتشار: 8 مهر 1396
ورژن: 2.1.2
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود KING’S KNIGHT 2.1.2 – بازی نقش آفرینی شوالیه پادشاهان اندروید

KING’S KNIGHT (شوالیه پادشاهان) یک بازی کم حجم در سبک نقش آفرینی برای سیستم عامل اندروید می باشد که دارای داستانی جذاب است. داستان بازی مربوط به ماه ششم از سال لووان 320 هست که در آن شاهزاده خانم کلر اولتای توسط Dark Dragon Tolfidan ربوده است؛ در همین زمان در اولته، چهار قهرمان شجاع تلاش خود را برای نجات شاهزاده خانم که توسط دشمن دستگیر شده است، شروع می کنند که پس از محاکمات و مصیبت های متعد دچهار قهرمان به دروازه ها می رسند و حال چالش ها برای شما شروع می شود تا در هدایت چهار قهرمان شانس خود را امتحان نمایید! وجود دشمنان بسیار با تاتهای خطرناک که ممکن است شما و افرادتان را به کلی نابود کنند! حملات شجاعانه باعث پیروزی و قدرتمند شدن شما در بازی خواهد بود که می توانید از همین الان تلاش خود را شروع کنید!

بازی دارای حالت چند نفره با حداکثر بازی 4 بازیکن می باشد که دارای محدودیت های تست بازیکن و استراتژی در حالت همکاری می باشد! هنگامی که چهار قهرمان در شکل گیری تشکیل می شوند، قدرت غیرقابل تصور باید باشد تا دشمنان خود را شکست دهند! می توانید در بازی بیش از 50 شخصیت مختلف را مشاهده کنید با حالت های متفاوت که بسیار جذاب نیز می باشد. هم اکنون می توانید بازی را دانلود کنید و تلاش خود را برای شکست دادن دشمنان و نجات شاهزاده خانم شروع کنید!

ویژگی های بازی KING’S KNIGHT

  • حالت چند نفره با حداکثر 4 بازیکن برای شرکت در نبرد
  • وجود ارتش متحدان با ماجراجویی حماسی جنگ
  • وجود بیش از 50 شخصیت جذاب
  • کنترل آسان بازی با استفاده جهت های (راست، چپ، بالا و پایین)
  • داستان جذاب و جالب بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.