دانلود Castle Cats 1.6.1 – بازی ماجراجویی قلعه گربه ها اندروید

انتشار: 1 مهر 1396
ورژن: 1.6.1
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Castle Cats 1.6.1 – بازی ماجراجویی قلعه گربه ها اندروید

Castle Cats قلعه گربه ها یک بازی جذاب در سبک استراتژی و ماجراجویی برای گوشی های اندروید می باشد. مدیریت کردن تیم خود از جنگجو گربه در قلعه گربه ها! به کار گیری راهنما کنان نایت، کاتنیس آرچر و فرانسیس مک خود برای یک زمان عالی جهت به پایان رساندن حکومت شیطانی که دارای چالش های بسیاری است و شما باید تمام تلاش خود را در این راه بگیرید. در بازی شما رهبر گربه ها را بر عهده دارید که با استخدام بیش از 60 گربه قهرمان با توانایی منحصر به فرد که می توانید آن ها را به خوبی مدیریت کنید و پیروزی های بسیاری را مقابل دشمنان شیطانی خود کسب کنید! در نظر داشته باشید که هر کدام از جنگجویان دارای مهارت های متفاوتی هستند که می توانید با استفاده صحیح از آن ها ماموریت را تکمیل کنید.

در بازی Castle Cats بیش از 100 سوال برای تکمیل کردن داستان وجود دارد که تنها جنگیدن نیست! شرکت در رویدادهای ماهانه برابر قهرمانان با نام تجاری جدید که دارای ماموریت های جدید و اضافی داستان نیز می باشد و می توانید از جذابیت آن لذت ببرید.

ویژگی های بازی Castle Cats

  • استخدام بیش از 60 گربه قهرمان با توانایی های منحصر به فرد!
  • ارسال کردن کارکنان خود در تلاش های قهرمانانه برای بازگرداندن کاتانیا!
  • استفاده کردن از کیمیاگری برای وارد کردن گربه های منحصر به فرد به تیم!
  • ارتقاء دادن و بالا بردن افزایش قدرت خود در سطح قهرمامان دیگر گربه!
  • پیوستن به جنگ ها و یا مبارزه کردن برای بالا بردن سطح خود در بازی!
  • شرکت در رویدادهای ماهانه قهرمانان با نام تجاری جدید به همراه ماموریت اضافی داستان!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.