دانلود Hero Wars 1.18.2 – بازی نقش آفرینی جنگ قهرمانان اندروید

انتشار: 13 شهریور 1396
ورژن: 1.18.2
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Hero Wars 1.18.2 – بازی نقش آفرینی جنگ قهرمانان اندروید

Hero Wars جنگ قهرمانان بازی نقش آفرینی عالی و زیبا برای سیستم عامل محبوب اندروید می باشد. همانطور که از نام بازی معلوم است، داستان بازی مربوط به جنگ و نبرد قهرمانان می باشد که در آن شما حکم پیروزی بسیاری از قهرمانان را دارید! بسیاری از قرن ها پیش، زمین های باشکوه Dominion پر رونق و شکوفا شد، اما زمانی که جهان توسط نیروهای شیطانی Archdemon مورد حمله قرار گرفت که آن ها قصد فتح را داشتن. ارتش او باور نکردنی قوی و بسیار بی رحمانه است، اما باید کسی باشد که بتواند این هرج و مرج را متوقف کند و به عنوان نگهبان دومینیون شناخته شود. شما می توانید وارد جنگ قهرمانان شوید و قدرت خود را اثبات کنید تا تبدیل به قهرمان بازی شوید و دشمنان را شکست دهید. Hero Wars یکی از بهترین بازی MMORPG برای تلفن های همراه اندروید به حساب می آید.

ویزگی های بازی Hero Wars

  • وجود ده ها تن از قهرمانان با توانایی های منحصر به فرد و مختلف
  • آموزش دادن قهرمانان خود و باز کردن مهارت های جدید
  • مبارزه با کارفرمایان برای دریافت قدرت بیشتر
  • شرکت در حوادث و پاداش یا موارد نادر دیگر
  • نبرد با بازیکنان دیگر در آرنا و بزرگ آرنا!
  • پیدا کردن متحدان و پیوستن به یک هیئت مدیره یا ایجاد اشتراک خود برای منجر به پیروزی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.