دانلود Legendary: Game of Heroes 1.9.1 – بازی افسانه های قهرمانان اندروید

انتشار: 18 شهریور 1396
ورژن: 1.9.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Legendary: Game of Heroes 1.9.1 – بازی افسانه های قهرمانان اندروید

Legendary: Game of Heroes یک بازی زیبا در سبک بازی های نقش آفرینی از سوی استودیوی بازی سازی N3TWORK Inc. برای گوشی های اندروید می باشد. شما نیز میی توانید وارد دنیای فانتزی Koreles شوید و جمع آوری تیم نهایی قهرمانان افسانه ای بپردازید تا یک بار دیگر افسانه را به حقیقت تبدیل کنید. تلاش، نبرد، جمع آوری و تکامل در بازی اکشن همه جانبه و استراتژیک پازل RPG که یک تجربه عالی از بازی زببا و نقش آفرینی را به وجود می آورد. شما در بازی به عنوان یک افسانه می توانید ماجراجویی خود را شروع کنید و به نقش آفرینی در نبردهای عالی و افسانه ای بپردازید که چالش های بسیار منتظر شما هست.

مهارت های جدید را با زکنید و با آن ها به تکامل بروید تا قدرت خود را به دیگر بازیکنان در نبرد همزمان و آنلاین نمایش دهید! مطابقت با سحر و جادو شما شاهد یک بازی منحصر به فرد، سرگرم کننده و پر از قدرت های بازیکنان مختلف هستید که در بازی صدها شخصیت شگفت انگیز را جمع آوری خواهید کرد و برای تکامل های عالی خود را آماده خواهید کرد. بازی Legendary: Game of Heroes گرافیک باور نکردنی از دنیای Korelis را به ارمغان می آورد که جذابیت بازی را بالا برده است. این بازی در مارکت گوگل پلی تا به حال بیش از یک میلیون بار دریافت شده است.

ویژگی های بازی Legendary: Game of Heroes

  • مطابقت با سحر و جادو: بازی منحصر به فرد، سرگرم کننده و جذاب
  • وجود صدها شخصیت شگفت انگیز برای جمع آوری و تکامل در بازی
  • کشف، توسعه و باز کردن مهارت های قدرتمند و جدید
  • مبارزه با دوستان و به اشتراک گذاری خرابکاری های خود
  • پیوستن به یک گروه قدرتمند و دریافت جوایز و پاداش های عالی
  • گپ زدن با همتایان صنفی و کمک کردن به یک دیگر در استراتژیک
  • ایجاد تیم برای توسعه دادن استراتژی نهایی
  • ماجراهای جدید در انتظار به روز رسانی مداوم بازی
  • بسته های باز برای برنده شدن قهرمانان نادر، فوق العاده نادر و افسانه ای
  • گرافیک باور نکردنی دنیای Korelis با تبدیل آن به زندگی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.