دانلود Dusky Moon 2.2 – بازی پازل ماه کثیف برای اندورید

انتشار: 10 شهریور 1397
ورژن: 2.2
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Dusky Moon 2.2 – بازی پازل ماه کثیف برای اندورید

Dusky Moon (ماه کثیف) بازی نسبتا جدید اندروید با سبکی پازل و ترسناک می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی HFG – Ena Game Studio است. این بازی فرار مبتنی بر وحشت است که با پازل های تعاملی و چالش های استراتژیک کاربران را به چالش می کشد و بیش از سه داستان پخش می شود. در قسمت اول بازی، شما شاهد یک بازی هیجان انگیز خواهید بود، قبل از اینکه طغیان خود را از بین بردن توازن عالم از بین بردن پادشاه جهنمی، به مرحله ای بروید و پیدا کنید و اینگونه راه خود را پیش ببرید. در قسمت دوم بازی ماجراجویی جذابی را خواهید دید، شما باید از طریق موازی از ارواح، جادوگران و ناشناخته ها در جستجوی دوست خود را به خاطر قدرت فوقالعاده ربوده شده است را پیدا نمایید.

بازی Dusky Moon شما را در پیدا کردن اسرارهای مختلف قرار می دهد که دنیای چشمگیری را در حالی می خواهید دوستان را پیدا کنید ، تجربه خواهید کرد. شما در این داستان عاطفی متهم به تحقیق هستید. شما باید حقیقت را در مورد یک شخص مرموز پیدا کنید، که در طول قرن 18 میلادی در یک زندان زندگی کرد و با ماسک آهن روی صورتش مرد که همانطور در متن ها بالایی اشاره نمودم ، اسرار عالی منتشر شما است. بازی Dusky Moon از گیم پلی ماجراجویی، وحشتو به نوعی معمایی طراحی شده است که بدون نیاز به دیتا می باشد.

ویژگی های بازی Dusky Moon

– وجود بیش از 130 پازل منحصر به فرد

– سه خط داستان جذاب و سرگرم کننده

– بیش از 50 سطح از بازی فانتزی و پرماجرا

– آسان برای مبتدیان و قابل فهم

– بازی کردن چالش برانگیز برای جوانب مثبت

– کسب کردن سکه ها از طریق هدیه های روزانه

– با تکمیل دستاوردهای منحصر به فرد

– بررسی و مقایسه پیشرفت خود در هیئت مدیره رهبر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.