دانلود Brain Dots 2.10.5 – بازی فکری پازل نقطه مغز برای اندروید – نسخه جدید

انتشار: 26 مرداد 1397
ورژن: 2.10.5
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Brain Dots 2.10.5 – بازی فکری پازل نقطه مغز برای اندروید – نسخه جدید

Brain Dots یک بازی پازل عالی با سادگی تمام نسبت به دیگر بازی هم سبک در موبایل و تبلت های اندروید می باشد، ولی با اینحال از سرگرمی عالی برخوردار است. همانطور که گفتم بازی بسیار ساده است، تنها چیزی که باید انجام دهید، دو توپ را به عهده بگیرید و از طریق کشیدن طرح های خطی مراحل را یکی یکی پشت سرهم بگذارید. آیا می توانید این مراحل ساده اما به مراتب دشوار را پاک کنید؟ بستگی به عمل پازل و فکری شما دارد که هر سطح از چالش خاص و نسبتا بیشتری نسبت به مراحل قبلی برخوردار است. تفکر انعطاف پذیز کلید پیروزی می تواند برای شما در هز سطح از بازی باشد که چالش های فکری را به راحتی با کمی فکر و پازل پشت سر بگذارید.

جمع آوری قلم و شروع کردن با یک مداد ساده، حرکت دادن به مداد رنگی، مداد که رفته رفته می توانید مدادهای دیگر را جمع آوری کنید. بیش از 25 رنگ مختلف وجود دارد که باید از طریق آن ها خط های خود را پیاده کنید. بازی Brain Dots از 15 زبان مختلف جهانی از جمله انگلیسی، چینی، فرانسوی، پرتغالی، روسی، ویتنامی و … پشتیبانی می کند که می توانید شما زبان مد نظر خود را انتخاب کنید و به بازی بپردازید. همچنین لازم به است که بازی Brain Dots در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.2 از 5.0 را با بیش از 10 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد و به یکی از بهترن های پازل تبدیل شود!

ویژگی های بازی Brain Dots

– داشتن قوانین ساده

– نیاز به انعطاف پذیری فکری برای حل مراحل

– جمع آوری رنگ و قلم برای مورد استفاده قرار دادن

– امکان اشتراک گذاری لحظه پیروزی

– آزمایش و به امتحان کشیدن مغز خود در برابر چالش ها

– وجود سطوح ساده و پرچالش نسبت به هم

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.