دانلود Lines – Physics Drawing Puzzle 1.1.4 – بازی خطوط رنگی فیزیک اندروید

انتشار: 7 مرداد 1397
ورژن: 1.1.4
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Lines – Physics Drawing Puzzle 1.1.4 – بازی خطوط رنگی فیزیک اندروید

Lines – Physics Drawing Puzzle یک پازل جدید ذن منتشر شده توسط سازندگان بازی Puzzlerama و Mazes & یعنی Leo De Sol Games می باشد که مخصوص بازی کردن در سیستم عامل اندروید است. چالش مغز شما، کشیدن، برش و پاک کردن برای پیدا کردن راه حل با گیم پلی کاملا هوشمندانه بخشی از این بازی زیباست. بازی دارای بیش از 250 سطوح عالی با سختی مناسب نسبت به هم است که شما می تواند چندین ساعت مشغول حل خطوط رنگی در موبایل و تبلت های اندروید کند. لازم ذکر است که تمام سطوح ها هوشمندانه بوده و هیچ ایراد یا راه حل آسانی ندارد باید از چالش مغزی خود استفاده کنید. برخی از سطوح تقارن کامل، پیچ و خم خطوط است! می توانید آن را مدیریت کنید!؟

بازی Lines – Physics Drawing Puzzle با دیگر بازی های خطی و چالشی اندروید فرق دارد و بسیار متفاوت است که گیم پلی فیزیک جالبی با چالش های خطوطی را به ارمغان می آورد. از این رو نیز می توان گفت که بازی توانسته امتیاز عالی را در مارکت گوگل پلی به خود اختصاص دهد و به یکی از بهترین ها در زمینه بازی های خطی و پازل تبدیل شود.4.7 از 5.0 امتیاز عالی بازی با بیش از یک میلیون بار دانلود است.

ویژگی های بازی Lines – Physics Drawing Puzzle

– وجود 16 دستاورد برای باز کردن

– بیش از 250 سطوح سرگرم کننده

– تلاش و چالش برای پیدا کردن راه حل از مغز و منطق

– مدال برنز، نقره و طلا برای هر سطح

– سرگرم کننده بی نهایت!

– گیم پلی پازل و چالش هوشمندانه

– طراحی شده و برخوردار بودن از محیط ساده

– 5 حالت مختلف: نقطه، پاک کردن، برش، قرعه کشی و مخلوط کرد

– چالشهای روزانه با جذابیت بالا و سرگرمی بیشتر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.