دانلود SHAPES 1.0.11 – بازی پازل و فکری هماهنگ کردن اشکال برای اندروید

انتشار: 26 مرداد 1397
ورژن: 1.0.11
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود SHAPES 1.0.11 – بازی پازل و فکری هماهنگ کردن اشکال برای اندروید

SHAPES بازی با طراحی جالب در سبک گیم پلی متفاوت پازل برای موبایل های اندرویدی است. در این بازی منحصر به فرد جهان نااطمینانی با هرج و مرج و سردرگمی که SHAPES روش عالی برای آوردن هماهنگی و همسویی با دنیای شما است که به نوعی با بازی آن به این نتیجه و تجربه عالی خواهید رسید. از طریق یک محیط همهجانبه شما می توایند سطوح چالش بی شماری را مشاهده کنید که قارد خواهید بود مهارت های خود را در یابید و مورد استفاده، در این دنیا پازل قرار دهید. هر بازی پازل از نحوه بازی و گیم پلی متفاوتی برخوردار است که بازی SHAPES نیز شما را برای مبارزه با اختلال ها آماده می کند که رفته رفته چالش ها شما را در بر خواهند گرفت.

هر چقدر قدرت زهن سریع داشته باشید می توانید راحت تر هر سطح را پشت سر بگذارید. البته لازم به ذکر است که بگم در بازی SHAPES شما یک محیط آرامش بخش و فضایی خواهید داشت که می توانید از آن لذت ببرید. تنها این نیست! موسیقی متفاوت و آرامبخشی نیز در خدمت شما قرار خواهد گرفت تا نهایت لذت را در کنار یک بازی پازل تجربه نمایید. بازی SHAPES در مارکت پلی استوری گوگل توانسته امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را با بیش از یک میلیون بار دانلود توسط کاربران اندرویدی کسب کند که به نوعی نمره ای بالاتر از قابل قبول را دریافت کرده است!

برخی ویژگی های بازی SHAPES

– بازی با گیم پلی و نحوه بازی منحصر به فرد

– داشتن متن موسیقی لذت بخش و آرامشی

– امکان به اشتراک گذاری نتیجه بازی با دوستان

– تنظیم کردن اشکال ها برای اتصال و هماهنگ شدن

– نحوه بازی آسان و آسان بدون هیچ پیچیدگی

– وجود بسیاری از سطح مختلف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.