دانلود Ballz 1.1 – بازی پازل آجر شکن بالز برای اندروید – نسخه جدید

انتشار: 15 شهریور 1397
ورژن: 1.1
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Ballz 1.1 – بازی پازل آجر شکن بالز برای اندروید – نسخه جدید

Ballz بالز یکی دیگر از بازی آجر شکن با سرگرمی و جذابیت بالا از سوی استودیو بازی سازی Ketchapp کچاپ برای اندروید طراحی شده است. انگشت خود را روی توپ قرار دهید و با کشیدن و رها کردن توپ را به سوی بلوک ها راسال کنید با آجر شکنی را از طریق آن ها به اجرا بگذارید. در این بازی نیز همانند دیگر بازی های آجر شکن، هر چقدر بتوانید بلوک ها را در یک بار پرتاپ بشکنید، بیشتر می توانید امتیاز جمع آوری کنید. همچنین از این رو به جمع آوری تمام اقلام برای گرفتن توپ های اضافی و ایجاد یک زنجیر توپ بی پایان راه خود از سر بگیرید که با جذابیت و سرگرمی را در بازی به وجود آورید. چالش بازی به شکلی است که سطح آجر پس از هر دور پرتاب توپ افزایش خواهد یافت و شما را به چالش دقت خواهد کشید.

بازی Ballz بسیار آسان برای بازی اما بسیار سخت برای رسیدن به نمرات بالا است که شما را در این موقعیت ها به چالش بکشید، فراموش نکنید زاویه ها را باید در نظر بگیرید تا نقطه اصلی است. لازم به ذکر است که بازی Ballz برای موبایل و تبلت های اندرویدی عرضه شده است که توانسته امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را با بیش از 10 میلیون بار دانلود کسب کند و به یکی از محبوبترین ها تبدیل شود!

ویژگی های بازی Ballz بالز

– رایگان برای بازی کردن و کم حجم

– طراحی شده با گیم پلی بی پایان

– کنترل ساده و آسان توپ

– چالش کشیدن دوستان از طریق دریافت امتیاز بیشتر

– تلاش برای برتاپ بی پایان از توپ

– دقت و زاویه پرتاپ توپ

– وجود اقلام هایی برای باز کردن

– ایحاد زنجیره توپ بی پایان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.