دانلود Survival Island: EVO – Survivor building home 3.185 – بازی جزیره بقا اندروید

انتشار: 2 دی 1397
ورژن: 3.185
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Survival Island: EVO – Survivor building home 3.185 – بازی جزیره بقا اندروید

Survival Island: EVO – Survivor building home جزیره زنده بقا (تلاش برای زنده ماندن) یکی از بازی های زیبا و پرطرفدار اندرویدی می باشد که از سبک زیبا ماجراجویی با طراحی گیم پلی بقا است. شما به یاد نمی آورید که چگونه به این جزیره رسیدید، اما اکنون در جزیره وحشی قرار دارید که باید برای زنده ماندن تلاش کنید. از دست رفتن اینجا کار ساده ای نیست برای اولین بار شما نیاز به پیدا کردن غذا، ساخت ابزارهای اولیه و ساخت پناهگاه دارید ا از لحاظ های مختلفی در امان باشید. رخ دادهای هیجانی و به نوعی ترسناک از حمله حیوانات به شما نیز می توان نام برد که شما را وارد چالش 100 درصدی بقا خواهد کرد و تمام سعی خود برای زنده ماندن باید انجام دهید!

بازی Survival Island به گونه ای طراحی شده است که رفته رفته این امکان را به شما می دهد تا به موارد بسیاری دست یابید و ساخت و سازی های متنوعی را انجام دهید. البته شما هنگام بازی می توانید شاهد افراد مختلف از جمله دزدان و غیره باشید که مواردی جذابی را به همراه خواهد داشت. شبیه سازی جزیره به صورت عالی انجام شده است و شما می توانید شاهد نمای کلی جزیه باشید. Survival Island: EVO – Survivor building home نام بازی عرضه شده در مارکت پلی استوری است که از جذابیت و ویژگی های بسیاری برخوردار است! همچنین لازم به ذکر است که این بازی زیبا توانسته به امتیاز خوب 4.2 از 5.0 با بیش از 10 میلیون بار دانلود دست یابد!

ویژگی های بازی Survival Island: EVO – Survivor building home

– بیابان پر از کاوش

– خانه خود را از زمین بسازید!

– سیسستم تولید گسترده

– دیدار با جزیره fauna

– جزیره ای پر از چالش و هیجان از لحاظ های مختلف

– شبیه سازی دقیق از جزیره

– رو به رو شدن با  شخصیت های مختلف

– اماکن ستاخت پناهگاه و بسیاری دیگر از موارد

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.