دانلود Stranger Cases: A Mystery Escape 1.07 – بازی پازل موارد غریبه اندروید

انتشار: 19 شهریور 1397
ورژن: 1.07
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Stranger Cases: A Mystery Escape 1.07 – بازی پازل موارد غریبه اندروید

Stranger Cases: A Mystery Escape موارد غریبه: فرار از رمز و راز یکی دیگر از بازی های جدید اندروید در سبک پازل و فکری می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Snapbreak است. داستان بازی مربوط به یک شخصیت کاراگاهی مربوط می شود که بر عهده شما است! در روزهای موشهای ژوراسیک، من تصمیم گرفتم به یک کارآگاه تبدیل شوم. ذهن استخدام شدهاولین مشتری من یک دانشمند غیر معمول بود که دشمن کودک خود را از دست داد. من با تحقیقاتم ادامه دادم تا آن را در سقف یک ساختمان بسیار عجیب و غریب پیدا کنم … با اشغالگران حتی بیشتر عجیب! آیا می توان رمز و راز فرار از هواپیمای بدون سرنشین گمشده را حل کرد؟ اگر می توان پس آماده شوید! شما باید رازهای بسیاری را کشف کنید و راه خود را در پیش بگیرید!

به راحتی می توان حدس زد که در بازی Stranger Cases: A Mystery Escape ماجراجویی طولانی در پیش خواهید داست که شما را وارد رمز و رازهای فوق العاده ای می کند. بیش از 20 شخصیت اصلی برای ارتباط برقرار کردن در بازی وجود دارد که هر کدام از آن ها داستان جالبی برای شما به ارمغان می می توان به وجود آورند و راهنماییتان کنند. در کل و در اصل 10 ها ماموریت در انتظار شما هستند که معما و رازهای آن ها را با هوش کاراگاهی خود پیدا نمایید که کار آسانی در پیش نخواهد داشت و رفته رفته مراحل سخت تر خواهد شد. بازی Stranger Cases: A Mystery Escape در حال حاظر توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را کسب کند که نشان دهنده ای کیفیت گیم پلی آن است!

ویژگی های بازی Stranger Cases: A Mystery Escape

– منحصر به فرد، با ماجراجویی های فرار از کارآگاه

– 15 موارد زیبا برای کشف در این راه پر رمز و راز

– بیش از 20 شخصیت اصلی برای ارتباط برقرار کردن

– ده ها تن از ماموریت های چالش انگیز و پازل اصلی

– بازی کردن رایگان برای 8 سطح اول

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.