دانلود Klondike Adventures 1.15 – بازی ماجراهای کلندیک برای اندروید

انتشار: 14 شهریور 1397
ورژن: 1.15
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Klondike Adventures 1.15 – بازی ماجراهای کلندیک برای اندروید

Klondike Adventures بازی زیبا و جذاب با سرگرمی بالا از ماجراجویی های فوق العاده با کلندیک می باشد که مدت زیادی نیست به در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی VIZOR APPS طراحی و برای عرضه قرار گرفته است که درحال حاضر مخصوص گوشی اندروید تولید شده است. ما در این پست قصد قرار دادن این بازی زیبا را به عنوان اولین وبسایت ایرانی داریم که بازی را معرفی و برای دانلود قرار می دهد! سفر به صورت عجله در زمان طلایی با ماجراهای Klondike که آباحاضر به ماجراجویی هستید؟!  کاوش سرزمین های وحشی آلاسکا همراه با شجاعت کیت و ماجراجویی صلاح پولو که شما را جاهای بسیاری خواهند کشاند که حتی شاید نظیرش را ندیدید.

در بازی Klondike Adventures دنیایی پر از هیجان انگیز سفر، گنجینه های پنهان با فرصت های عالی و quests چالش برانگیز است منتظر شما است که در آن به کارهای بسیاری خواهید پرداخت! چالش های کامل در عین حال لذت بخش وجود دارد که در کل بازی شما به کارهای مختلف از جمله تبدیل کردن ایستگاه متروکه به یک شهر شکوفا، ساخت کارخانجات، استفاده از معدن برای منابع و صنایع دستی که همه کارها به دست به دست هم خواهند داد تا یک بازی ماجراجویی فوق العاده برای گوشی و تبلت های اندروید فراهم کند!

ویژگی های بازی Klondike Adventures

– آشنا شدن با ضخصیت های بسیار در سفرها

– سفر به منظقه های مختلف در زمان سرعت برای از دست ندادن وقت

– چالش های کامل و در عین حال لذت بخش به همراه راهنما

– تبدیل یک ایستگاه متروکه به یک شهر زیبا، ساخت کارخانجات و …

– ساخت مزرعه های مختلف از باغ وحش های جذاب

– لذت بردن از مناظر نفس و مناظر با اسرار عجایب

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.