دانلود Animation Throwdown: Your Favorite Card 1.90.0 – بازی کارتونی ماجراجویی اندروید

انتشار: 4 آبان 1397
ورژن: 1.90.0
دانلود Animation Throwdown: Your Favorite Card 1.90.0 – بازی کارتونی ماجراجویی اندروید

Animation Throwdown: Your Favorite Card Game! بازی زیبا و جذاب با سبک ماجراجویی عالی برای موبایل و تبلت های اندروید است. شخصیت های مختلف بخشی از بازی است که جذابیت و هیجان یا در کل سرگرمی بی پایان برای کاربران اندرویدی فراهم می کند. جمع آوری و ترکیب و ارتقاء صدها کارت که شامل شخصیت ها و لحظاتی از کارتون های مورد علاقه می باشد. مبارزه با بازیکنان دیگر در جنگ های استراتژیک سر و صدا به کارت و بسیاری دیگر از موارد از برخی ویژگی های بازی هستند. با دوستان خود به عضویت در انجمن بپردازید تا هیجان و جذابیت را به شدت افزایش دهید و راهنمایی ها و ترفندها را از طریق چت به اشتراک بگذارید، تا از هر لحاظ حرفه ای تر شوید.

بیش از 30 جزایر در بازی برای تسخیر طراحی شده است که می توانید شانس خود را در آن ها به اوج هیجان بگذارید و برای رسیدن تلاش نمایید. فکر کنم تا حالا فهمیده باشید که بازی آنلاین می باشد و از جذابیت بالای نسبت به بازی آفلاین برخوردار است. بازی Animation Throwdown از گیم پلی بی نهایتی برخوردار است و بازیکنان ساعت ها می توانند سرگرم شخصیت های جذاب و شیرین بازی شوند. 4.6 از 5.0 با بیش از 5 میلیون بار دانلود امتیاز عالی بازی در در پلی استوری گوگل می باشد که کسب شده توسط کاربران و رای آن ها است.

ویژگی های بازی Animation Throwdown: Your Favorite Card

– پنج نشان مورد علاقه برای اولین بار

– جمع آوری و فیوز کارت، طراحی یک عرشه و مخالفان دوئل برای بالا بردن

– تسخیر بیش از 30 جزایر از سطوح داستان برای برنده شدن کارت

– ساعت بی نهایت بازی با گیم پلی بی پایان آنلاین

– ضرب و شتم بازیکنان دیگر به سطح در آرنا و باز کردن راز مبارزه با باشگاه

– رقابت در چالش های جدید و جنگ های تیم در هر هفته برای پاداش بزرگ

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.