دانلود Adventure Escape: Haunted Hunt 1.28 – بازی ماجراجویی حل معماها اندروید

انتشار: 28 مرداد 1397
ورژن: 1.28
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Adventure Escape: Haunted Hunt 1.28 – بازی ماجراجویی حل معماها اندروید

Adventure Escape: Haunted Hunt بازی معمایی عالی در سبک بازی های ماجراجویی در مناطق مختلف دنیا می باشد که برای سیستم عامل اندروید است. داستان بازی از این قرار است که در یک قفس به دام افتاده اید با قدرت عالی خود در حل ماجراجویی های مختلف بازی را بر دست بگیرید. شما بسیاری از کارهای مختلف و متمایل به انتقام را از طریق هیمن ماجراجویی پر معما دنبال خواهید کرد. از توانایی های خود برای تغییر شکل به حیوانات مختلف استفاده کنید! طرح ریزی کنید و انتقام خود را با حل پازل های شکارچی شگفت انگیز، در حالی که اجتناب از تله های مرگبار را قبول دارید، انجام دهید. استفاده از عقل خود در خیابان های لندن از شاهکارهای شما در بازی به حساب خواهد آمد!

بازی از Adventure Escape مراحل سختی برخوردار است که کاربران از لحاظ ذهنی به چالش خواهد کشید و مصل یک حل معمای واقعی می ماند که باید در هر مرحله معماها را حل کنید و خود را به سطح بالایی در این بازی و حل کردن معماهای فکری برسید. حال کردن دوستدارید این بازی را امتحان کنید پس حتما آن را از دست ندید و همین الان به راحتی از طریق ادامه آن ها دانلود کنید و با فرار کردن از عمارت ویکتوریا ماجراجویی پر چالش و معمای خود را آغاز کنید. این بازی عالی با نام Adventure Escape: Haunted Hunt در مارکت پلی استوری گوگل مورد عرضه قرار گرفته است که توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با 10 هزار بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Adventure Escape: Haunted Hunt

– گرافیک زیبا عمارت ویکتوریا با جذابیت متفاوت

– استفاده از قدرت فوق العاده و شکل به نوبه خود

– پیدا کردن بسیاری از مواد با حل معماها

– کاوش طیف گسترده ای از نقاط مانند یک اتاق مخفی، غواصی مخفی، و سالن رقص!

– حل پازل های مبهم و معماهای پیچیده

– جمع آوری ابزار و اقلام برای کمک به به جستجوی خود

– شخصیت های یادآور فوق العاده ای!

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.