دانلود Pirate Kings™️ 6.2.0 – بازی پادشاهان دزدان دریایی برای اندروید

انتشار: 27 مرداد 1397
ورژن: 6.2.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Pirate Kings™️ 6.2.0 – بازی پادشاهان دزدان دریایی برای اندروید

Pirate Kings پادشاهان دزدان دریایی یک بازی جذاب و زیبا در سبک بازی سرگرم کننده ، کژوال برای سیستم عامل اندروید است. آماده تبدیل شدن به یک استاد دزدان دریایی هستید؟ ساخت و زندگی در جزیره و دسترسی به دریاهای مختلف بخشی از این بازی است. هدف از شروع ماجراجویی در این بازی کسب و دستری با گنجینه و سکه های بی شمار است که شما را وارد چالش های دریای خواهد نمود. چرخ را برای تنظیم بادبان، کشف گنجینه ها، مبارزه با دزدان دریایی رقیب و غارت آنها سرقت کنید! لنگر خود را در این بازی چند نفره و بسازید و از هر لحاظ آماده شوید. نابود کردن جزایر دزدان دریایی دیگر، غارت غنی، به دنبال انتقام شیرین از دشمنان خود و گسترش امپراتوری دزدان دریایی خود از انگیزه های شما در بازی خواهد بود که با کمی تلاش می توانید همه آن ها را عملی نمایید.

ماجراجویی در بازی Pirate Kings بسیار متفاوت است و ماجراجویی ها اصلا شبه هم نیستن که شما را در دنیای با اتفاقات متنوعی نگه خواهد داشت. در کل شما رفته رفته می توانید خدمه ها و دزدان دریایی حرفه ای را به کار بگیرید تا بتوانید به بهترین نحوه از طریق نبرد کشتی ها به پیروزی برسید تا ثروت خود را به شدت رشد دهید. بازی Pirate Kings در پلی استوری گوگل امتیاز متوسطه 4.3 از 5.0 را با بیش از 10 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Pirate Kings

– دریافت جایزه از طریق ضرب

– تلاش برای رسیدن به پول و گنجینه های دزدان دریایی

– باز کردن قفسه سینه برای نشان دادن چرخش اضافی و پاداش های ویژه

– به کار گیری خدمه و دزدان دریایی

– نبرد با کشتی های دیگر یعنی دزدان دریایی

– انجام ماموریت های مختلف

– بازی کردن آنلاین چند نفره

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.