دانلود Modern Ops – Action Shooter (Online FPS) 1.81 – بازی تیرانداز مدرن اندروید

انتشار: 12 فروردین 1398
ورژن: 1.81
سیستم مورد نیاز: 4.1
دانلود Modern Ops – Action Shooter (Online FPS) 1.81 – بازی تیرانداز مدرن اندروید

Modern Ops – Action Shooter (Online FPS) تیرانداز مدرن یک بازی عالی که مدت زیادی نیست در پلی استوری یا همان گوگل پلی مورد عرضه توسط استودیو بازی سازی Edkon Games GmbH برای موبایل های اندروید می باشد. این بازی زیبا نیز همانند دیگر بازی ها مانند بازی تیرانداز، پرش به عمل و وارد کردن جنگ و استفاده از استراتژی ها و تاکتیک های مختلف در بازی آنلاین انفجاری بر روی نقشه های مختلف را فراهم می ساز که می توانید لذت جدیدی را از این نوع بازی ها تجربه کنید. بیش از 30 اسلحه مدرن، تک تیرانداز، تفنگ ساچمه ای و … که می توانید هر نوع سلاح را در 10 بازیکن و شخصیت مختلفی که در بازی وجود دارد، شاهد باشید!

یکی از ویژگی های بازی Modern Ops – Action Shooter آنلاین بودن آن است که همانطور از نامش معلوم است یک بازی Online FPS بوده و امکان بازی کردن گروهی و چند نفره تیراندازی را فراهم می کند که بون شک از هیجان چند برابری برخوردار خواهد بود! ایجاد قبیله خود و لذت بردن از بازی تیم در مکان های مختلف بازی در تیم ملی و … که یکی از جذابیت دیگر این بازی آنلاین است و در دیگر بازیهای مشابه شاید شاهد چنین ویژگی نباشید که امکان چت کردن را نیز فراهم کند. “Modern Ops – Action Shooter (Online FPS)” نام عرضه شده بازی درپلی استوری است و به طور خلاصه می توان گفت که بازی دارای سیستم FPS تیراندازان با کنترل آسان و بصری، گرافیک 3D زنده و گیم پلی هیجان انگیز بوده که دنیای هیجانی و تیراندازی را به همراه دارد!

ویژگی های بازی Modern Ops – Action Shooter (Online FPS)

– بیش از 30 اسلحه مدرن برای به کار گیری

– 10 نوع بازیکن اکشن

– برای مبارزه با دیگر بازیکنان در سراسر جهان

– ایجاد قبیله خود بازی تیم در مکان های مختلف

– استفاده از دستگاه های هواپیمایی بدون سر نشین

– در فصلهای مختلف و رقابت در میان بازیکنان دیگر

– کنترل بصری و رابط کاربری آسان

– بهینه سازی کامل با بروز رسانی منظم

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.