دانلود Last Human Life on Earth 1.1 – بازی آخرین زندگی انسانی در زمین اندروید

انتشار: 2 فروردین 1398
ورژن: 1.1
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Last Human Life on Earth 1.1 – بازی آخرین زندگی انسانی در زمین اندروید

Last Human Life on Earth آخرین زندگی انسانی در زمین بازی عالی با طراحی باز از صحنه های جذاب به همراه گیم پلی است که طراحی و توسعه یافته برای موبایل های اندروید است که توسط … عرضه شده می باشد. در سال 2035 جهان شاهد یک طاعون بود که بیشتر بشریت را کشت و بقیه را به زامبی تبدیل کرد. شما آخرین فرد انسانی در شهر و شاید دنیا هستید! اما شما تنها نیستید، قربانیان جهش طاعون، ارواح قدم زدن، در سایه ها خیره می شوید، منتظر اشتباه مرگبار هستند. زندگی شما به طور مداوم توسط بیماری ها، قحطی، سرد و ارواح تهدید می شود. شما باید در میان تمام این خطرات آرام باشید و بر این باور باشید که راهی وجود دارد. کاوش هر اینچ از جهان پس از آخرالزمانی برای جمع آوری منابع ارزشمند، ساخت و تولید سلاح و کشتن تمام زامبی برای بقا است!

تکامل داستان با حوادث تصادفی و صدها نفر از چالش ها و بسیاری دیگر از صحنه های جذاب این بازی جذاب به حساب می آید! بازی Last Human Life on Earth گرافیک متناسب با حجم کم بدون نیاز به دیتا و اینترنت است که یک بازی سرگرم کننده را فراهم می کند. تیراندازی عالی در محیط 3D و با گیم پلی باز و چالشی است. آخرین و جدیدترین نسخه بازی Last Human Life on Earth را می توانید با لینک مستقیم از ادامه مطلب دانلود کنید.

ویژگی های بازی Last Human Life on Earth

– تکامل با داستان با حوادث تصادفی و صدها نفر از چالش ها

– سلاح های قدرتمند به همراه مهمات شامل سلاح های غواصی، اسلحه گرم، مواد منفجره و غیره!

– محیط های چندگانه همه جانبه از میدان های نفتی و پایگاه های نظامی به کوه های برف و مزارع روستا

– تجربه تیراندازی 3D به عنوان یک شکارچی زامبی در بهترین بازی تیرانداز زامبی

– تکامل و کشف بسیاری موارد مختلف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.