دانلود Shadow Fight 2 2.0.1 – بازی نبرد سایه ها 2 برای اندروید

انتشار: 5 فروردین 1398
ورژن: 2.0.1
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالاتر
دانلود Shadow Fight 2 2.0.1 – بازی نبرد سایه ها 2 برای اندروید

Shadow Fight 2 نبرد سایه ها 2 نام یک بازی جدید با سبک مبارزه کلاسیک کاملا اکشن برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. در بازی با حملات بسیار سنگین و خشمگین پشت سر هم به دشمنان خود غلبه می کنید و می توانید مبارزه کلاسیک عالی را در نبرد سایه ها انجام دهید. سلاح های کشنده بی شمار که شما می توانید انتخاب کنید و در بین مبارزه از ضربات رزمی و متحرک واقعی استفاده نمایید و پیروز شوید.

امکان باز کردن نقشه و داستان های جدید بازی به عنوان ادامه، دارا بودن تجهیزات بسیار در قفل، سفری به شش دنیای مختلف پر از شیاطین شوم، کیفیت نفیس از گرافیک و … از ویژگی های بازی Shadow Fight 2 است. بازی نبرد سایه ها هیجان انگیز و جذاب با طرفداران بسیار می باشد. از دستش ندید! این بازی توانسته در مارکت گوگل توانسته امتیاز بسار عالی 4.6 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و تبدیل به یک بازی محبوب اندرویدی شود!

برخی از ویژگی های بازی Shadow Fight 2

– مبارزه کلاسیک

– کیفیت گرافیک عالی

– دارای سلاح های کشنده بی شمار

– تکنیک های هنرهای رزمی و واقعی متحرک!

– صفحه نمایش لمسی طراحی شده برای رابط مبارزه

– امکان سفارشی کردن جنگیدن با شمشیر، نانچیکو، لباس زره، قدرت های جادویی و …

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.