دانلود Beat the Boss 4 1.1.13 – بازی اکشن ضرب و شتم رئیس 4 برای اندروید

انتشار: 26 اسفند 1397
ورژن: 1.1.13
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Beat the Boss 4 1.1.13 – بازی اکشن ضرب و شتم رئیس 4 برای اندروید

Beat the Boss 4 ضرب و شتم رئیس 4 یکی از بازی های محبوب و دوست داشتنی اندرویدی با سبک ضرب و شتمی اکشن می باشد که توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Game Hive Corporation است. در بازی شما شاهد یک رئیس بد خواهید بود که باید آن را تا حد ممکن مورد ضرب و شتم قرار دهید که می توانید از سلاح های مختلف کمک بگیرید. شما رفته رفته می توانید کسب امتیاز و دریافت پول سلاح های جدیدتر و خفنی را باز کنید که علاوه بر اینکه جذابیت و هیجان سرگرمی را افزایش می دهد باعث ایجاد تنوع در بازی شده و از خستگی کاربر نسبت به جلوگیری می کند. جهان مهاجم با وجود 10 نقشه و 30 مرحله تعاملی برای بزرگترین شهر رئیس تا کنون، سفارشی کردن همه چیز از جمله سلاح ها، کارفرمایان، مراحل و … !

یکی از ویژگی های بازی Beat the Boss 4 داشتن سلاح های مختلف که عبارتند از بالای 130 نوع سلاح است که حتی برخی از سلاح ها خنده داراست و شما میتوانید کارفرمایان بد را با آن مجازات کنید. رفته رفته به جایی خواهید رسید که باید چند رئیس بد رادر یکجا مورد ضرب و شتم قرار دهید. بازی Beat the Boss 4 دارای گرافیک با طراحی کیفیت بالا است و همچنین بدون نیاز به دیتا و اینترنت است و از این رو لازم به ذکر است که بازی دارای حجم کم زیر 100 مگ است!

ویژگی های بازی Beat the Boss 4

– جهان مهاجم با دارا بودن 10 نقشه مختلف و 30 مرحله تعاملی برای ضرب و شتم رئیس

– سفارشی کردن همه چیز از جمله سلاح ها، کارفرمایان، مراحل و غیره

– سلاح های مختلف بیش از 130 سلاح های خنده دار و … در چهره و زمینه های مختلف

– بازی منحسر به فرد با 180 کارفرمای سفارشی ساخته شده برای شادی و ضرب و شتم

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.