دانلود Death Climb Racing 1.1.2 – بازی تپه نوردی و کشتن زامبی ها اندروید

انتشار: 6 بهمن 1397
ورژن: 1.1.2
سیستم مورد نیاز: 2.3 به باللا
دانلود Death Climb Racing 1.1.2 – بازی تپه نوردی و کشتن زامبی ها اندروید

Death Climb Racing یکی از بازی های کشتار زامبی جدید برای موبایل و تبلت های سیستم عامل اندروید است که مصل همیشه همانند دیگر بازی های کشتار زامبی از جذاب و هیجان خوبی برخوردار می باشد. بیرون از محاصره دشمن، شما شاهد بسیاری از موانع مختلف خواهید بود که همه آن ها توسط زامبی ها پایگذاری شده اند تا شما را از عبور باز دارند و برای شکستان خود را آماده کنند! منابع مورد نیاز خود را پیدا کنید و زنده بمانید. مراقب تله ها باشید ، تله های نمایان و مخفی بسیاری وجود دارد که می تواند شما را به شکست بازدارد. زامبی ها در همه جا هستند، این چیزی است که شما را به مشکل می اندازد. آنها احساسات خود را از دست می دهند، به شما با جنون حمله می کنند و مانع از حرکت به جلو می شوند ، ولی در هر حال باید تمام تلاش خود را بکنید!

شما همچنین با این حال خودرو را هدایت می کنید ، قادر به استفاده از سلاح خود هستید که برای از بین بردن تمام زامبی قابل استفاده می باشد. فرار به مقصد بعدی پر از هیجان با صحنه های نفیس، صداها خیره کننده، مسابقه هیجان انگیز و تجربه بازی واقعی که هرکدام از آن ها می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند! لازم به ذکر است که بازی Death Climb Racing گرافیک و از جذابیت بالایی برخوردار است که می تواند یک بازی عالی را برای شما دیگر طرفدارن بازی های کشتار زامبی فراهم کند!

ویژگی های بازی Death Climb Racing

– هر سطح (مقصد بعدی) با هیجان بالا

– وجود اتومبیل های مختلف برای به کار گیری با قدرت متفاوت

– وجود تله و بسیاری موانع های ساخته شده توسط زامبی ها

– فرار از تپه پر از زامبی به تپه های دیگر

– وجود سلاح های مختلف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.