دانلود DEER HUNTER CLASSIC 3.13.0 – بازی اکشن شکارچی گوزن اندروید

انتشار: 1 بهمن 1397
ورژن: 3.13.0
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالا
دانلود DEER HUNTER CLASSIC 3.13.0 – بازی اکشن شکارچی گوزن اندروید

DEER HUNTER CLASSIC شکارچی گوزن (کلاسیک) یک بازی عالی و پرطرفدار در پلی استوری مخصوص بازی در موبایل های هوشمند با سیستم عامل اندرویدی می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Glu گلو است. گوزن ها از آنچه که شما فکر می کنید ، نزدیک تر هستند و لاز است شما ماشه تفنگ شکاری را به سوی آن ها بکشید. نیازی نیست خود زیاد به درد سر به اندازید! کافی هست به خوبی به اطرف خود در تپه های جنگلی نگاه کنید و شاهد گوزن های در حال عبور باشید و از آن طریق آن ها را شکار نمایید. از شمال آمریكای شمالی اقیانوس آرام به ساوانای آفریقای مرکزی در سفر حماسی برای شکار حیوانات عجیب ترین جهان سفر خواهید کرد که هدف از سفر شکار نمودن گونه های مختلف حیوانی می باشد که چالش های شکاری به همراه خواهد داشت.

بیش از 100 گونه از حیوانات آماده شکار شدن در برابر سلاح های کشنده در بازی DEER HUNTER CLASSIC شما هستند! همچنین سلاتح های بسیاری برای باز کردن وجود دارند که می توانید رفته رفته باز کرده و آن ها را مورد اسفاده قرار دهید تا در برابر حیوانات کم نه آورید. امکان ارتقا< سلاح و موارد شکاری مختلف در بازی وجود دارد که یم مورد انگیزشی را در بازی به وجود می آورد. از آمار در یافت شده بازی در پلی استوری می توان به دانلود بیش از 50 میلیونی اشاره کرد!

ویژگی های بازی DEER HUNTER CLASSIC

– کشف یک جهان زنده  و غرق در محیط های متنوع بیش از 100 گونه حیوانات!

– حملات نا گهانی از حیوانات جنگلی وحشی

– حداکثر آتش سوزی سلاح های خود از طریق ارتقاء سلاح ها

– جمع آوری تروفی

– گیم پلی بازی قرمز بالا پایان، همهجانبه!

– طراحی شده با FPS و شبیه ساز های شکارچی بالا

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.