دانلود N.O.V.A. Legacy 5.8.0m – بازی اکشن میراث نوا اندروید

انتشار: 4 بهمن 1397
ورژن: 5.8.0m
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود N.O.V.A. Legacy 5.8.0m – بازی اکشن میراث نوا اندروید

N.O.V.A. Legacy میراث نوای یکی دیگر از بازی های وفقق العاده ایتودیوی بازی Gameloft گیم لافت می باشد که در پلی استوری گوگل امتیاز عالی را کسب کرده است و خود را به یک بازی عالی برای سیستم عامل اندروید تبدیل نموده! قبل از این مطلب بازی های همچون Danger Dash داش دنجر را قرار داده ایم که این بازی نیز طراحی شده به دست استودیوی بازی سازی گیم لافت بوده و مثل بازی میراث نوا طرفداران زیادی را دارد. در بازی استعمارگران می خواهند بشریت را نابود کنند و زمین برای خود جاسازی نمایند! شما باید از بین هزاران خطر بگذارید و دشمنان خود را نابود کنید تا دنیا را از دست بیگانگان خظرناک نجات دهید! وجود سلاح های بی نظیر جنگی با قابلیت های قدرتمند و مرگبار برای گشتن بیگانگان که در بازی امکان تغییر ارتقاء سلاح وجود دارد!

بازی N.O.V.A. Legacy تجربه ای از تیرانداز همهجانبه بر اساس یک سری ترکیب با بازی های مدرن و مبارزه را به وجود آورده! گیم پلی مدرن و عالی با شکست نیروهای ویژه بیگانگان در چالش کشیدن وقایع محدود به زمان. این بازی فوق العاده را می توانید هم اکنون با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت میلاد دانلود دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های بازی N.O.V.A. Legacy

– امکان تغییر صنایع دستی و ارتقاء سلاح

– شکست نیروهای ویژه بیگانگان در چالش کشیدن وقایع محدود به زمان!

– عملیات ویژه با راه اندازی یک حمله استراتژیک بر تشکلهای منحصر به فرد بیگانه

– تیرانداز همهجانبه بر اساس یک بازی مردن و سبک خاص!

– نیروهای شکست بیگانه در حالت های مختلف و جذاب

– بودن تفنگ های قدرتمند برای پلاسما ویرانگر!

– تجربه تیراندازی با گرافیک بهبود یافته و گیم پلی

– حالت های بازی به صورت داستان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!