دانلود Jetpack Joyride India Exclusive 23.10140 – بازی اکشن جت پک منحصر به فرد اندروید

انتشار: 27 دی 1397
ورژن: 23.10140
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Jetpack Joyride India Exclusive 23.10140 – بازی اکشن جت پک منحصر به فرد اندروید

Jetpack Joyride India Exclusive – Action Game بازی زیبا با جلوه های عالی هست که برگرفته شد از بازی پرطرفدار جت پک جوی رایدر می باشد که در اندرویدی از محبوبیت بالایی برخوردار است و طراحی شده توسط استودیو Mech Mocha است. در بازی شما شاهد یک هندی و جدید از بازی جت پک منحصر به فرد خواهید بود که می تواند ساعت ها شما را سرگرم بازی کند و دنیای مهیج قرار دهد. تجربه سریع و اعتیاد آور در سراسر جهان 3 با جذابیت و هیجان بالا بخشی از این بازی است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. نابود کردن کارفرمایان بد که توسط کمیکهای YouTube Zakir و Biswa Kalyan Rath که هر دو از قدرت بالایی برخوردار هستند و می توانند سما را به سطح های بالاتر از بازی برسانند.

بازی …. دارای حالت جدید چالش می باشد که رقابت در برابر بازیکنان سراسر هند در مسابقات روزانه برای به دست آوردن پاداش هیجان انگیز و … از بخش های جذاب این حالت زیبا و پرطرفدار است. وجود 20 نوع چک پک منحصر به فرد و خارق العاده که هرکدام از آن ها را می توانید با گذر از سطح های مختلف باز کنید و مهارت های جنگنده گی خود را افزایش دهید. همچنین شما قارد خواهید بود اسلحه های جدید را باز کنید و به کار بگیرید. بازی با نام Jetpack Joyride India Exclusive – Action Game در پلی استوری گوگل مورد عرضه قرار گرفته است و بدون فایل دیتا می باشد که در ادامه در دو نسخه اورجینال و مود شده جهت دانلود آسان کاربران قرار گرفته است.

ویژگی های بازی Jetpack Joyride India Exclusive

– تجربه سریع و اعتیاد آور در سراسر جهان 3 در 100 لول

– مبارزه با BOSS برای نابود کردن کارفرمایان بد که توسط کمیکهای شخصیت های برتر

– حالت چالش رقابت در برابر بازیکنان سراسر هند در مسابقات روزانه برای به دست آوردن پاداش هیجان انگیز

– 20 جت پک و وسایل نقلیه جهت جمع آوری کارت و چالش برای باز کردن جت پا و وسایل نقلیه جالب

– بازی آفلاین و بدون نیاز به فایل دیتا

– برگرفته از حالت بازی های جت بک با جذابیت بالا

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.