دانلود Cooling Master-Phone Cooler 3.3.38 – کولر و خنک کننده گوشی اندروید

انتشار: 16 مرداد 1396
ورژن: 3.3.38
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Cooling Master-Phone Cooler 3.3.38 – کولر و خنک کننده گوشی اندروید

Cooling Master-Phone Cooler همانطور که از نامش پیداست، یک برنامه کابردی و مفید جهت خنک سازی سیستم گوشی های تلفن همراه سیستم عامل اندروید می باشد. نظارت کامل بر روی سیستم سخت افزاری گوشی و کنترل درجه حرارت حرفه ای موبایل که باعث می شود از وجود مشکلات و ایرادات مختلف گوشی جلوگیری شود. این برنامه برنامه های مصرف کننده سنگین را شناسایی و آن ها را به حالت بسته تغییر میده تا مصرف CPU را کاهش دهد و دمای گوشی پایین بیاید. همچنین برنامه دارای مانیتور و سیاهههای مربوط به دستگاه دما در زمان واقعی و نمایش دما تغییر منحنی میباشد که باعث می شود تا نظارت کاملی بر حالت دمای گوشی داشته باشد و از هرگونه انفجار و گرمای بیش از حد، جلوگیری کند!

اپلیکیشن Cooling Master-Phone Cooler کم حجم است و ویژگی هایش که اکثر آن در بالا ذکر شده کاملا رایگان بوده و شما می توانید با نصب آن یک نظارت کننده کامل و حرفه ای سیستم بر روی گوشی داشته باشید تا از اتفاق های خرابی و گرمای بیشش از حد گوشی جلوگیری شود!

ویژگی ها برنامه Cooling Master-Phone Cooler

  • کم حجم و بسیار کاربردی
  • دارای مانیتور نظارت کامل بر دمای موبایل در زمان واقعی
  • قادر به تشخیص بیش از حد دینامیک با تجزیه و تحلیل
  • مشخص کردن برنامه هایی با استفاده بیش از حد منابع سیستم
  • داشتن قابلیت خنک کننده سریع و آسان تنها با یک کلیک ساده جهت کاهش مصرف CPU
  • پیشگیری افزایش دمای بیش از گوشی و انفجار!
  • گزارشات کامل از مصرف استفاده منابع سیستمی و فشار های
  • محیط حرفه ای، ولی آسان برای استفاده
  • وجود گزینه های کاربردی برای بهینه سازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.