دانلود Super Cleaner – Antivirus 1.9.9 – تمیز کننده و آنتی ویروس اندروید

انتشار: 31 تیر 1396
ورژن: 1.9.9
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Super Cleaner – Antivirus 1.9.9 – تمیز کننده و آنتی ویروس اندروید

Super Cleaner – Antivirus همانطور که از نامش پیداست یک برنامه بسیار عالی برای بهینه سازی و تمیز کردن دستگاه های اندروید می باشد. برنامه علاوه بر تمیز و بهینه سازی نمودن گوشی های اندروید قادر است از ورود بعضی از ویروس های مختلف جلوگیری کند و در صورت وجود، آن ها را به کلی حذف کند. پاک کردن حافظه پنهان گوشی به طور کامل و شناسایی فایل های باقی مانده از برنامه های حذف شده از ویژگی های پرکاربردی این برنامه می باشد که علاوه بر کاهش فضای حافظه، باعث بالا رفتن و افزایش سرعت عملکرد گوشی نیز می شود که می توانید از سرعت گوشی خود لذت ببرید! مدیریت برنامه ها به صورت کامل و عالی به همراه تقویت کننده گوشی از دیگر ویژگی های برنامه سوپر کلنر می باشد.

یک از مشکلاتی که کاربران اندروید دارند، از زود تمام شدن شارژ باتری رنج می برند که راه حل های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد، ولی اپلیکیشن Super Cleaner – Antivirus قادر است با مدیریت عالی برنامه و انجام تنظیمات لارم به همراه حل مشکلات باتری، مصرف شارژ باتری را کاهش دهد که بسیار شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد! در کل به راحتی می توان گفت که این برنامه علاوه بر یک ابزار تمیز کننده، آنتی ویروس، بهینه ساز، افزایش سرعت، بهبود و تقویت گوشی اندروید می باشد که مورد اعتما بیش از 30 میلیون کاربر در سراسر جهان است و شما نیز می توانید جزو آن ها بپیوندید!

ویژگی های برنامه Super Cleaner – Antivirus

  • قادر به تمیز کردن کش فایل
  • کم حجم با ابزارهای فوق العاده
  • دارای ابزار بهینه و پاکسازی فضای حافظه گوشی
  • صرف جویی در مصرف انرژی باتری به همراه رفع مشکلات
  • دادن هشدار و اطلاعیه های خاموشی از وضعیت گوشی
  • شناسایی و حذف فایل های باقی مانده از برنامه های حذف شده
  • محافظت از تلفن همراه در برابر حملات ویروسی
  • دارای خنک کننده و کولر سی پی یو
  • قادر به قفل کردن برنامه ها اندروید
  • شروع خودکار برنامه
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.