دانلود FAX.IR 5.0.7 – برنامه فکس اینترنتی برای گوشی اندروید

انتشار: 28 تیر 1396
ورژن: 5.0.7
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود FAX.IR 5.0.7 – برنامه فکس اینترنتی برای گوشی اندروید

FAX.IR برنامه فکلس اینترنتی برای اندروید می باشد که برای کاربران امکان دسترسی به سرویس فکس اینترنتی می دهد که شما به راحتی می توانید با استفاده از آن به ارسال و دریافت فکس در هر مکان و در هر زمان از طریق تلفن هوشمند همراه خود بپردازید. همچنین برنامه امکانات و ویژگی های بسیاری دارد که یکی از آن ها ارسال فکس بر اساس برنامه زمانبندی که شما در این روش باید قبلا زمانبندی کنید و تاریخ آن را برنامه ریزی نمایید و تا ارسال فکس به درستی انجام شود. از امکانات و قابلیت های دیگر برنامه FAX.IR می توان به قابلیت اسکن متن با دوربین تلفن همراه، امکان افزودن متون و فرستادن به دستگاه فکس، امکان دسترسی به بایگانی حساب کاربری، امکان پاسخ دادن فکس های دریافتی به فکس سنتی، توانایی استفاده از دفترچه تلفن همراه جهت استفاده ارسال سریع، قابلیت ارسال مجدد فکس های ارسال شده ناموفق در صورت مورد نیاز و … اشاره نمود که بسیر کاربردی و مفید هستند و شما می توانید در کمترین زمان فکس اینترنتی خود را مدیریت کنید.

ویژگی های برنامه FAX.IR

  • توانایی ارسال و دریافت فکس اینترینتی در هر مکان و همه زمان
  • قابلیت اسکن متون فکس با دوربین گوشی به همراه افزودن متن و ارسال به دستگاه فکس
  • امکان دسترسی به بایگانی و حساب کاربری
  • امکان پاسخ دادن به فکس های دریافتی و فکس سنتی
  • ارسال سریع فکس از طریق دفترچه تلفن همراه
  • قابلیت ارسال به تلفکس (نیاز به فعال سازی این امکان)
  • ارسال فکس بر اساس برنامه زمانبندی: امکان ارسال فکس بر اساس تاریخ و ساعت برنامه‌ریزی شده توسط کاربر مقدور می‌باشد
  • توانایی ارسال مجدد فکس های ارسالی شده ناموفق در صورت دلخواه (نیاز به فعال سازی دارد)
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.