دانلود 360Battery Plus 1.5.5.6431 – مدیریت و بهینه سازی باتری اندروید

انتشار: 12 مرداد 1396
ورژن: 1.5.5.6431
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود 360Battery Plus 1.5.5.6431 – مدیریت و بهینه سازی باتری اندروید

امروز اکثر کسانی که از گوشی های هوشمند اندروید استفاده می کنند، کارهای زیاد روزانه خود را با استفاده از موبایل انجام می دهند و یا افراد زیادی به بازی و سرگرمی با گوشی های هوشمند می پردازند که بسیار لذت بخش است. یکی از مشکل های رایج بین گوشی های اندرویدی اتمام سریع شارژ باتری می باشد که دلیل آن در اکثر مواقع استفاده زیاد از تلفن همراه بوده که کاربر باید روزانه گوشی خود را جهت استفاده خود شارژ نماید. یکی از راه های جلوگیری از اتمام سریع شارژ باتری استفاده از اپلیکیشن های اندروید در تلفن همراه بوده که باعث می شود در مصرف باتری صرف جویی شود و با استفاده از آن دیگر لازم نیست روزانه گوشی خود را شارژ نمایید! 360Battery Plus اپلیکیشن عالی و کم حجم جهت مدیریت و بهینه سازی باتری گوشی های اندروید است که این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند به راحتی مصرف شارژ باتری تا 50 درصد کاهش دهد و از مصرف های بیهوده برنامه ها جلوگیری کند!

می توانید با استفاده از این برنامه عالی نظارت کامل بر زمان و حالت ذخیره نیرو داشته باشید و مصرف آن به علاوه مدت زمان شارژ باتری کاهش دهید و در نظر داشته باشید که برنامه به طور کامل از باتری گوشی محافظت می کند که باعث بیشتر شدن طول عمر باتری می شود! 360Battery Plus از دقت برآورد زمان باتری با وضعیت فعلی دستگاه خود و قدرت باتری است که قادر به دادن نمودار دقیق از مصرف شارژ باتری و مدت زمان باقی مانده از باتری می باشد. همچنین برنامه  قدرت هوشمند سیستم هوشمند مدیریت باتری با بهینه سازی عالی دارد که دارای گزینه های هوشمندی بوده و شما با استفاده از آن ها می توانید تنظیمات حرفه ای برای نظارت باتری تعیین کنید.

برخی از ویژگی های برنامه 360Battery Plus

One-Tap Battery Power Saver
تعطیل استفاده شارژ پس زمینه و تخلیه برنامه ها و بهبود زمان شارژ باتری با یک مرحله

 

Advanced Power Saver app
بررسی برنامه های پرمصرف شارژ باتری گوشی.

 

Power Saving Mode
نظارت بر عمر باتری، مانند: دما، فشار قدرت باتری و زمان شارژ باتری باقی مانده برای گرفتن یک عکس روشن به عنوان یک محافظ باتری!

 

Battery Power Calculation
دقت برآورد زمان باتری با وضعیت فعلی دستگاه خود و قدرت باتری!

 

24 Hour Power Consumption Chart

نظارت بر زمان واقعی وضعیت باتری مصرف در برق خود با ارائه جزئیات قدرت تخلیه و ویژگی های بهینه سازی.

 

Junk File Cleaner
توانایی حذف فایل های غیر قابل استفاده آندروید سیستم جهت افزایش سرعت گوشی، که باعث مصرف شارژ باتری می شوند.

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.