دانلود Misha & Koosha 5.16.7 – برنامه آموزشی میشا و کوشا برای اندروید

انتشار: 21 آذر 1400
ورژن: 5.16.7
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Misha & Koosha 5.16.7 – برنامه آموزشی میشا و کوشا برای اندروید

میشا و کوشا یکی از بازی های آموزشی با سبک خاصی می باشد که قابل اجرا در موبایل های اندروید است. این برنامه از آیتم های جذاب و بسیار آموزنده ای برای کاربران و کودکان است که مناسب افراد ابتدایی از اول تا کلاس پنجم بوده تا در کنار تعلیم درس بازی نیز برای کودکان باشد. تمام مطالب و محتوای آوزشی استاندار بوده و نیازی به نگرانی در والدین نیست از هر لحاظ. برنامه تمام کتب درسی از ریاضی تا فارسی و … را مورد پوشش خود قرار می دهد و به فرزندانتون آموزش خواهد داد. اپلیکیشن میشا و کوشا به طوری طراحی شده است که از محیط چشمگیر با بازی و موارد آموزنده بسیار عالی برخوردار است تا با بازی کودکان نیز درس خود را یادبگیرند و پیشرفت درسی منحصر به فردی داشته باشند.

Misha & Koosha میشا و کوشا آزمایشات جالب و به نوعی با ارائه تجربه عملی واقعی برای کاربران فراهم می کند تا به بهترین نجوه درک و فهم درسی را داشته باشند. این برنامه سال ها پیش طراحی شده است و در واقع از پشتیبانی عالی برخوردار است و پاسخگویی قدرتمندی را از تیم مجرب دارند. همچنین لازم به ذکر است که اپلیکیشن  میشا و کوشا به مرور در حال توسعه است و هر بار بهتر از قبل می شود.

میشا و کوشا Misha & Koosha اندروید و برخی ویژگی های آن

  • آموزش هماهنگ با مدرسه
  • رفع نگرانی والدین
  • بازی های آموزشی
  • اجرا بر روی انواع موبایل و تبلت
  • طراحی چشم گیر
  • پشتیبانی قدرتمند
  • توسعه ی مداوم
  • ارزش بالای خرید
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.