دانلود U-Dictionary: Best English Learning Dictionary 3.6.2 – بهترین دیکشنری انگلیسی اندروید

انتشار: 19 مرداد 1397
ورژن: 3.6.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود U-Dictionary: Best English Learning Dictionary 3.6.2 – بهترین دیکشنری انگلیسی اندروید

U-Dictionary: Best English Learning Dictionary اپلیکیشن دیکشنری فوق العاده جهت سادگیری آسان و بهتر زبان انگلیسی می باشد که به عنوان بهترین برنامه از سوی مارکت پلی در سایت 2016 معرفی شده است. این برنامه عالی هم به صورت آنلاین و هم آفلاین کار می کند که شما می توانید در استفاده آفلاین بدون نیاز به اینترنت بسته های آفلاین را برای 38 زبان بین المللی استفاده کنید و حتی برخی از زبان ها که در دسترسی آفلاین نیست از طریق اینترنت دریافت کنید. U-Dictionary نه تنها بزرگترین آفلاین فرهنگ لغت انگلیسی است، بلکه بهترین برنامه برای مرجع زبان، یادگیری انگلیسی و ساخت واژگان می باشد که U-Dictionary بهترین ترکیب برای تمام نیازهای زبان انگلیسی کاربران می تواند باشد که بسیار موثر و کاربردی است.

یکی از بهترین ویژگی های برنامه داشتن فرهنگ لغت نامه اکثر زبان های جهانی که برخی از آن ها عبارتند از انگلیسی، عربی، ایتالیایی، چینی، ژاپنی و … است که می توانید دسترسی داشته باشید با هدف حفط کردن یا استفاده کاربردی از آن ها بهره ببرید. برنامه U-Dictionary سیستم ترجمه را نیز در خود دارد که به شما این امکان را می دهد تا متنی که می خواهید به زبان دلخواه ترجمه شود وارد نمایید یا کپی کنید تا ترجمه شود. همچنین برنامه از لهجه های مختلف پشتیبانی می کند که این روش می تواند برای برخی از کاربران مفید باشد.

برخی از ویژگی های برنامه U-Dictionary: Best English Learning Dictionary

– جستجوی سریع در صفحه قفل

– بازگیری آسان و کم حجم بسته Odia جهت زبان

– توانایی ترجمه کردن متن عکس ها از طریق دوبین

– کپی کردن کلمات و متون از طریق پیام رسان، اخبار و … جهت ترجمه

– ترجمه سریع معنای در نوار اطلاع رسانی بدون باز کردن برنامه

– فرهنگ لغت آفلاین ا پشتیبانی از 38 زبان و مترادف، لغات، عبارات، جملات و …

– تلفظ کامل انگلیسی و لهجه آمریکایی کلمات

– دیتا با بسته 14 مگابایتی جهت دانلود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.