دانلود Papita 1.9 – برنامه پاپیتا برای اندروید

انتشار: 5 تیر 1398
ورژن: 1.9
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Papita 1.9 – برنامه پاپیتا برای اندروید

Papita پاپیتان یک از برنامه های محبوب و بسیار کاربردی با طراحی آمورزنده است که این امکان را می دهد تا کودکان 3 تا 14 سال بتوانند به راحتی از طریق بازی ها و مراحل سرگرم کننده زبان انگلیسی را به مرور یاد بگیرند. این برنامه ازویژگی های منحضر به فرد جهت آموزش زبان دارا است که یکی از این ویژگی های عالی برنامه برخوردار بودن بازی های زیبا با سرگرمی بالا استو در عین بازی کودک شما می تواند انگلیسی را یاد بگیرد و علاوه بر یادگیری از بازی کردن لذت ببرد. توسعه دهندگان این اپلیکیشن ایرانی می باشند، یعنی توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی و توسعه یافته است و یک برنامه بسیار کاربردی در قالب بازی می باشد تا بتواند یادگیری آسان را مهیا کند!

نحوه استفاده از Papita به شکل جذابی است که با انتخاب هر حرف از کلمه با آن شروع می کنید و از طریق آنها به عنوان یک حباب از حروف نشان داده شده قرار دارد. هر حرف با صدای خود صحبت می کند و از صداگذاری عالی برخوردار میباشد که کودک می تواند صدای نوشته شده و شکل هر نامه را به طور ناخودآگاه یاد بگیرد. در مرحله بعدی یک جمله با کلمه ایجاد شده بازیکن باید جایگاه دقیق کلمه را در جمله پیدا کند که در کل لازم به ذکر است ، نرم فزار از بازی های با کیفیت با گرافیک زیبا طراحی شده است.

ویژگی های برنامه Papita پاپیتا

– طراحی شده به صورت مجموعه بازی یادگیری

– یاد دادن و آموزش زبان انگلیسی به صورت مرحله ای

– سرگرم کننده و جذاب آموزش از طریق بازی

– مناسب یرای سنین 4 تا 14 سال

– محیط جذاب و بدون خستگی برای بازیکن

– دارا بودن انیمیشن و صداگذاری عالی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.