دانلود PictureThis – Plant Identification 1.8.2 – برنامه شناسایی گیاهان در اندروید

انتشار: 10 مرداد 1397
ورژن: 1.8.2
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود PictureThis – Plant Identification 1.8.2 – برنامه شناسایی گیاهان در اندروید

PictureThis – Plant Identification به راحتی میشه گفت که یکی از کاربردی ترین ها برای موبایل های اندروید می باشد که در زمینه متفاوت جالبی کاربرد دارد که از اطلاعات درست و دقیقی را ارائه می دهد. همانطور که در متن قبلی نیز اشاره نمودیدم، این برنامه کاربرد می تفاوتی دارد که می تواند در سفرها، کنجکاوی ها و حتی گردش در باغ و دشت ها به کمک شما به آید. این اپلیکیشن عالی به کاربران این امکان را می دهد تا با نصب کردن آن در موبایل های خود به راحتی بتوانید از طریق دوربین موبایل، از گیاهانی که نامش را نمی دانید و اطلاعاتی در باره آن ها ندارید، عکس بگیرید و توسط برنامه مورد شناسایی قرار دهید و به بسیاری از اطلاعات مورد نیاز در مورد هر گیاه بررسی شده دست یابید.

برنامه PictureThis از هوش مصنوعی پیشرفته ای برخوردار است که به صورت عمیق با اولویت قرار دادن بسیاری از موارد مختلف گیاهان را مورد بررسی قرار می دهد که نتیجه آن کاملا دقیق و درست خواهد بود. طراحی جذاب و ساده با نحوه کار بسیار استفاده از دیگر ویژگی برنامه است که حتی برای افراد عادی نیز به نوعی مورد نیاز می باشد تا این برنامه در موبایل خود داشته باشد. لازم به ذکر است که این اپلیکیشن گیاه شناس با نام PictureThis – Plant Identification در مارکت پلی اسوری گوگل به صورت رایگان عرضه شده است و توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های برنامه PictureThis – Plant Identification

– رابط کاربری آسان برای استفاده با راهنماهای کامل

– شناسایی هزاران تن از گیاهان، گل ها و درختان در یک ثانیه

– پیشنهادات و توصیه ها به عنوان متخص باغبانی

– اشتراک گذاری عکس های مختلف و گرفته شده

– پیگیری تمام گیاهان، درختان و گلهایی که در مجموعه شخصی خود

– برخوردار بودن از سیستم هوش مصنوعی برای تشخیص سریع

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.