دانلود How to Train Your Dragon: The Hidden World 2019 – انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 !

دانلود How to Train Your Dragon: The Hidden World 2019 – انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 !

How to Train Your Dragon چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم انیمیشن فوق العاده و بسیار زیبا که برای اولین بار در سال 2010 انتشار یافت که طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داد و یکی از پرطرفدارترین ها تاکنون به حساب می آید! همانطور که گفته شد نسخه اول انیمیشن در سال 2010 و قسمت دوم آن در سال 2014 منتشر یافت. به تازگی خبری از منتشر شدن قسمت سوم انیمیشن از سوی شرکت DreamWorks Animation، Mad Hatter Entertainment  با نام How to Train Your Dragon: The Hidden World 2019 چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم! به گوش می رسد که قرار است در تاریخ 1 مارس 2019 توسط کمپانی سازنده با کارگردانی دین دبلویس روی پرده برود و اکران شود. سبک این انیمیشن زیبا همانند قسمت های قبلی اکشن، ماجراجویی، کمدی، خانواده، فانتزی می باشد که در همین ابتدای کار معلوم است دارای جذابیت و هیجان بیشتری نسبت به نسخه های قبلی است و بدون شک کیفیت طراحی و ساخت از بالایی برخوردار است! درحا حاضر هیچ تریلر  و … از  این انیمیشن عرضه نشده است، رسانه میلاد دانلود ...

دانلود انیمیشن دوبله فارسی Hotel Transylvania 3 2018 – هتل ترانسیلوانیا 3

دانلود انیمیشن دوبله فارسی Hotel Transylvania 3 2018 – هتل ترانسیلوانیا 3

Hotel Transylvania 3 2018 – هتل ترانسیلوانیا 3 انیمیشن بسیار زیبا و حتی فوق العاده برای طرفداران قسمت های قبلیش است که این قسمت دو بازی قبل از  این در سایت قرار گرفته است. داستان این نسخه از بازی مربوط به مسافرتی می باشد که دراکولا را وارد چالش خواهد کرد و در آن شاهد اتفاقات عاشقی بسیاری از سوی دراکولا خواهید بود که در پشت این مسافرت نقشه ای وجود دارد. سبک انیمیشن کمدی، خانواده، فانتزی می باشد که به نویسندگی و کارگردانی Michael McCullers, Genndy Tartakovsky ساخته شده است و در سال 2018 مورد عرضه و اکران قرار گرفت! شما می توانید با مراجعه به ادامه مطلب با لینک مستقیم نسخه دوبله فارسی انیمیشن را دریافت نمایید!

(بیشتر…)

...
دانلود The Incredibles 2 2018 – انیمیشن دوبله فارسی شگفت انگیزان 2

دانلود The Incredibles 2 2018 – انیمیشن دوبله فارسی شگفت انگیزان 2

The Incredibles 2 2018 شگفت‌انگیزان 2 انیمیشن فوق العاده که در همین ابتدای کار سر و صدای زیادی را پربا کرده است! سبک این انیمیشن زیبا: اکشن، ماجراجویی، کمدی، خانواده، علمی تخیلی می باشد که طراحی و ساخته به کارگردانی Brad Bird است که طبق گفته سازنده قراره در سال 2018 انتشار و اکران شود. همانطور که از نام انیمیشن پیداست،  این انیمیشن دنباله و قسمت دوم انیمیشن سینمای و بسیار زیبای شگفت انگیزان می باشد که برای اولین بار در سال 2004 منتشر شد است که توانست محبوبیت و طرفداران بسیاری زیادی را از سراسرجهان به خود اختصاص دهد! همچنین توانست به عنوان بهترین انیمیشن سال شناخته شود و اسکار را به نام خود در آن سال ثبت کند. این انیمیشن فوق العاده دارای جذابیت و ویژگی های بالایی نسبت به قسمت اولمی باشد که قرار است در یکی از ماه های 2018 عرضه شود. درحا حاضر تریلرانیمیشن به همراه توضیحات در ادامه مطلب قرار گرفته است که بعد از عرضه شدن نسخه اصلی انیمیشن، با لینک مستقیم برای دانلود قرار خواهد گرفت!

دانلود Cars 3 2017 – انیمیشن جدید ماشین ها 3 دوبله فارسی

دانلود Cars 3 2017 – انیمیشن جدید ماشین ها 3 دوبله فارسی

Cars 3 2017 ماشین ها 3 انیمیشن فوق العاده و عالی در سبک انیمیشن، ماجراجویی، کمدی، خانواده، ورزش علمی تخیلی می باشد که توسط کارگردانی Brian Fee ساخته و طراحی شده و در سال 2017 منتشر شده است. این انیمیشن زیبا، دنباله و نسخه سوم انیمیشن بسیار عالی و پرطرفدار ماشین ها می باشد که برای اولین بار در سال 2006 منتشر شد که توانست محبوبیت عالی را در سراسر جهان به دست آورد و جایزه اسکار بهترین انیمیشن را دریافت نماید! نسخه اصلی و منتشر شده اس دوبله فارسی انیمیشن، به همراه تریلرهای جذاب ان در سایت قرار گرفته که هم اکنون می توانید انیمیشن Cars 3 2017 را با کیفیت عالی 720p با مراجعه به ادامه مطلب از لینک مستقیم دریافت نمایید و از تماشا کردن آن لذت ببرید!

(بیشتر…)

...
دانلود انیمیشن Despicable Me 3 2017 – من نفرت انگیز ۳ دوبله فارسی

دانلود انیمیشن Despicable Me 3 2017 – من نفرت انگیز ۳ دوبله فارسی

Despicable Me 3 2017 من نفرت انگیز ۳ انیمیشن فوق العاده عالی و محبوب با سبک انیمیشن، اکشن، ماجراجویی، کمدی، خانواده، علمی تخیلی می باشد که توسط کارگردانی Kyle Balda, Pierre Coffin ساخته و طراحی شده و در سال 2017 منتشر شده است که قبل از منتشر شده نیز طرفداران نسخه 1 و 2 انیمیشن بی صبرانه منتظرش بودن! این انیمیشن زیبا، دنباله و نسخه سوم انیمیشن بسیار عالی و پرطرفدار من نفرت انگیز است! تریلرهای جذاب به همراه نسخه سینمایی و دوبله فارسی انیمیشن در سایت قرار گرفته که هم اکنون می توانید انیمیشن Despicable Me 3 2017 را با کیفیت عالی 720p با مراجعه به ادامه مطلب از لینک مستقیم دریافت نمایید و از تماشا کردن لذت ببرید.

(بیشتر…)

...
دانلود انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 2018 – رالف خرابکار 2

دانلود انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 2018 – رالف خرابکار 2

6 سال از اکران انیمیشن عالی و پرطرفدار Wreck-It Ralph رالف خرابکار گذشته حال در این مطلب تصمیم گرفتیم نسخه و یا میشه گفت قسمت دوم این انیمیشن جذاب را معرفی کنیم!!؟ Ralph Breaks the Internet: hWreck-It Ralp 2 2018 – رالف خرابکار 2 قسمت دوم انیمیشن Wreck-It Ralph که به نویسندگی های Phil Johnston, Pamela Ribon و کارگردانی Phil Johnston, Rich Moore طراحی و ساحته شده شده است که قرار است در سال 2018 توسط استودیو والت دیزنی پیکچرز اکران شود! در این انیمیشن نیز شما شاهد سخصیت های محبوب و دوستداشتنی قسمت اول خواهید بود که داستان بازی نسبت به قسمت اول بسیار متفاوت و تغییر کرده است که هیجان و جذابیت انیمیشن را برای  طرفداران چندان برابر می کند!

در حال حاضر تیزر رسمی انیمیشن Ralph Breaks the Internet: hWreck-It Ralp 2 با کیفیت های مختلف و زبان رسمی در سایت قرار گرفته که می توانید با لینک مستقیم از دامه مطلب دانلود نمایید و منتظر اکران انیمیشن باشید …

دانلود Smurfs: The Lost Village 2017 – انیمیشن اسمورف ها 3 دوبله فارسی

دانلود Smurfs: The Lost Village 2017 – انیمیشن اسمورف ها 3 دوبله فارسی

Smurfs: The Lost Village 2017 – انیمیشن اسمورف ها 3 انیمیشن جذاب و سینمایی در سبک انیمیشن، ماجراجویی، کمدی، خانواده و فانتزی می باشد که توسط کاگردانی Kelly Asbury طراحی و ساخته شده که در سال 2017 عرضه شد است! این انیمیشن دنباله و نسخه سوم انیمیشن بسیار عالی و پرطرفدار انیمیشن اسمورف ها است که برای اولین بار در سال 2011 منتشر شد. در انیمیشن اسمورف ها 3 شما شاهد ورود اسمورف های شجاع به جنگل اسرار آمیز خواهید بود که بخاطر خطرناک بودن جنگل و اتفاق های عجیب و غریب قصد برگشتن دارند و …! نسخه زبان اصلی و سینمایی انیمیشن فوق العاده Smurfs: The Lost Village 2017 در سایت قرار گرفته که می توانید در ادامه مطلب آن را از لینک مستقیم دریافت نمایید که به زودی نسخه  زبان پارسی آن نیز در سایت قرار خواهد گرفت!

(بیشتر…)

...